Nowe lokale użytkowe w powiecie poznańskim

Hala targowa wielkopolskie - poznański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie poznańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie poznańskim

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

W powiecie poznańskim aktualnie jest na sprzedaż 423 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 28 inwestycjach deweloperskich, z których 85 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie poznańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 106,00 m2, w tym:

  • 15 mieszkań 1-pokojowych,
  • 86 mieszkań 2-pokojowych,
  • 82 mieszkania 3-pokojowych,
  • 55 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie poznańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie poznańskim wynoszą od 4 011 zł do 5 896 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie poznańskim kosztuje 144 849 zł.

Ceny domów w powiecie poznańskim

W powiecie poznańskim mamy 176 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 50,00 do 176,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie poznańskim wynoszą od 3 319 zł do 7 475 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie poznańskim kosztuje 307 803 zł.

Aktualnie w w powiecie poznańskim deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W powiecie poznańskim mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane lokale użytkowe w powiecie poznańskim

Lokale użytkowe w powiecie poznańskim