Nowe lokale użytkowe w powiecie gnieźnieńskim

Hala targowa wielkopolskie - gnieźnieński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie gnieźnieńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie gnieźnieńskim

Powiat gnieźnieński to obszar o powierzchni ponad 1254 km2, który znajduje się w północno-wschodniej części województwa wielkopolskiego. Do powiatu należy 5 miast: Gniezno, Czerniejewo, Trzemeszno, Kłecko i Witkowo, a także gminy: 1 miejska, 4 miejsko-wiejskie i 5 wiejskich. W Gnieźnie skoncentrowana jest większość zakładów przemysłowych, a w Czerniejewie powstaje strefa gospodarcza. Powiat zamieszkuje ok. 140 tys. osób. Zabudowę miast stanowią domy jednorodzinne i szeregowe, kamienice oraz niskie bloki. Na wsiach dominuje budownictwo jednorodzinne i zagrodowe. Wieżowce znajdują się w Gnieźnie, gdzie mieszczą się także: teatr, kino, wysokiej klasy zabytki i galeria handlowa. W powiecie występują rozległe kompleksy rolne i leśne, liczne jeziora, założenia parkowo-pałacowe i 4 rezerwaty przyrody. Atrakcjami są: Lednicki Park Krajobrazowy z Muzeum Pierwszych Piastów i Wielkopolskim Parkiem Etnograficznym oraz Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie. Biegną tędy drogi krajowe: nr 5 i nr15.

W powiecie gnieźnieńskim aktualnie jest na sprzedaż 59 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie gnieźnieńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 109,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

W powiecie gnieźnieńskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie gnieźnieńskim

Podobne lokalizacje