Nowe lokale użytkowe w Gnieźnie

Hala targowa wielkopolskie - Gniezno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gnieźnie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gnieźnie

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach, stanowiąc terytorium o powierzchni prawie 41 km2. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na 12 osiedli, na których mieszka ok. 70 tys. osób. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa: wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje ok. 50 dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. 5 parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogaca 5 jezior. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

W Gnieźnie aktualnie jest na sprzedaż 59 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gnieźnie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 109,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

W Gnieźnie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje