Nowe domy na Nowym Mieście

Hala targowa wielkopolskie - Nowe Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Nowym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Nowym Mieście

Największa część Poznania, zajmująca powierzchnię 105,1 kilometrów kwadratowych. Nowe Miasto obejmuje cały obszar miasta znajdujący się po stronie prawego brzegu Warty. Teren dzielnicy zamieszkuje niespełna 140 tysięcy osób. Zabudowa Nowego Miasta jest różnorodna, występują tam obiekty mieszkalne, jedno- i wielo-rodzinne oraz przemysłowe. Na terenie dzielnicy znajduje się malownicze Jezioro Maltańskie, Nowe Zoo, 31. Baza Lotnictwa Taktycznego, Galeria Malta, Lobo Bussines Park oraz spora liczba szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, przychodni czy punktów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Komfortowe przemieszczanie się po Poznaniu umożliwia dobre rozplanowanie sieci drogowej, między innymi wchodzące w jej skład ulice: Bolesława Krzywoustego, Autostrada A2, Żegrze, Hetmańska, Baraniaka, Jana Pawła II, Podwale, Bałtycka, Gdyńska, Warszawska, czy Szwedzka.

Na Nowym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 1 914 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 30 inwestycjach deweloperskich, z których 107 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Nowym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 19,00 do 166,00 m2, w tym:

  • 291 mieszkań 1-pokojowych,
  • 753 mieszkania 2-pokojowych,
  • 597 mieszkań 3-pokojowych,
  • 212 mieszkań 4-pokojowych,
  • 16 mieszkań 5-pokojowych,
  • 12 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Nowym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Nowym Mieście wynoszą od 5 377 zł do 10 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Nowym Mieście kosztuje 121 887 zł.

Ceny domów na Nowym Mieście

Na Nowym Mieście mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 86,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Nowym Mieście kosztuje 432 000 zł.

Aktualnie w na Nowym Mieście deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną. Na Nowym Mieście mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane domy na Nowym Mieście

Domy na sprzedaż na Nowym Mieście

Podobne lokalizacje