Nowe domy na Jeżycach

Hala targowa Wielkopolskie - Jeżyce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Jeżycach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Jeżycach

Dzielnica zlokalizowana w północno- zachodniej części Poznania. Zamieszkuje ją około 82 tysiące osób, a jej powierzchnia liczy blisko 60 kilometrów kwadratowych. Jeżyce sąsiadują z Grunwaldem od strony południowej i Starym Miastem od strony wschodniej. Zachodnia i północna granica dzielnicy stanowi jednocześnie część granicy miasta Poznań. Na terenie Jeżyc znajdują się duże zbiorniki wodne tj. Jezioro Kierskie, Jezioro Strzeszyńskie i Rusałka oraz duża ilość terenów zielonych – między innymi lasy komunalne. Dodatkowo, w jej ramach znajduje się lotnisko Poznań-Ławica i koszary Wojska Polskiego. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy i dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa – ulica Lutycka, Świętego Wawrzyńca, Dąbrowskiego, Witosa, Koszalińska, Słupska, Biskupińska, Strzeszyńska czy Beskidzka, pozytywnie wpływają na komfort życia codziennego życia w Jeżycach.

Na Jeżycach aktualnie jest na sprzedaż 818 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 24 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Jeżycach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 136,00 m2, w tym:

  • 80 mieszkań 1-pokojowych,
  • 260 mieszkań 2-pokojowych,
  • 368 mieszkań 3-pokojowych,
  • 76 mieszkań 4-pokojowych,
  • 13 mieszkań 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Jeżycach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Jeżycach wynoszą od 4 500 zł do 9 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Jeżycach kosztuje 209 700 zł.

Ceny domów na Jeżycach

Na Jeżycach mamy 3 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 200,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Jeżycach wynoszą 3 750 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Jeżycach kosztuje 750 000 zł.

Aktualnie w na Jeżycach deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy na Jeżycach

Domy na sprzedaż na Jeżycach

Podobne lokalizacje