Nowe domy na Starym Mieście

Hala targowa Wielkopolskie - Stare Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Starym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje w Starym Mieście

Umieszczona w centralno-północnej części Poznania dzielnica, którą zamieszkuje około 157 tysięcy mieszkańców. Zajmuje powierzchnię blisko 47 kilometrów kwadratowych, a jej południowa część to w większości średniowieczny kompleks budynków, który wpisany został do rejestru zabytków. Ponadto, centrum miasta z zabudową pochodzącą z XIX wieku, również znajduje się w rejestrze zabytków. Północna część dzielnicy to w większości tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. W południowej części Starego Miasta znajduje się dużo malowniczych parków, Uniwersytet Artystyczny, Uniwersytet Adama Mickiewicza, liczne Muzea, Uniwersytet Przyrodniczy. Cała dzielnica jest bardzo dobrze zurbanizowana, mieszczą się tam liczne placówki edukacyjne różnego szczebla, punkty usługowe, przychodnie, punkty sportowe, rekreacyjne i kulturalne oraz powstają tam liczne nowe inwestycje mieszkaniowe. Przemieszczanie się po Starym Mieście oraz poza jego ramy usprawniają liczne arterie: ulica Garbary, Winogrady, Roosevelta, Księcia Mieszka I, Aleja Solidarności, Serbska, Lechicka, Naramowicka, Obornicka, Morasko, Meteorytowa.

Na Starym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 1 851 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 26 inwestycjach deweloperskich, z których 94 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Starym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 152,00 m2, w tym:

  • 191 mieszkań 1-pokojowych,
  • 978 mieszkań 2-pokojowych,
  • 538 mieszkań 3-pokojowych,
  • 91 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Starym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 4 860 zł do 14 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście kosztuje 167 855 zł.

Ceny domów na Starym Mieście

Na Starym Mieście mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 143,00 do 160,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 3 715 zł do 5 137 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Starym Mieście kosztuje 570 000 zł.

Aktualnie w na Starym Mieście deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy na Starym Mieście

Domy na sprzedaż na Starym Mieście

Podobne lokalizacje