Nowe domy na Starym Mieście

Hala targowa wielkopolskie - Stare Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Starym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje w Starym Mieście

Umieszczona w centralno-północnej części Poznania dzielnica, którą zamieszkuje około 157 tysięcy mieszkańców. Zajmuje powierzchnię blisko 47 kilometrów kwadratowych, a jej południowa część to w większości średniowieczny kompleks budynków, który wpisany został do rejestru zabytków. Ponadto, centrum miasta z zabudową pochodzącą z XIX wieku, również znajduje się w rejestrze zabytków. Północna część dzielnicy to w większości tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. W południowej części Starego Miasta znajduje się dużo malowniczych parków, Uniwersytet Artystyczny, Uniwersytet Adama Mickiewicza, liczne Muzea, Uniwersytet Przyrodniczy. Cała dzielnica jest bardzo dobrze zurbanizowana, mieszczą się tam liczne placówki edukacyjne różnego szczebla, punkty usługowe, przychodnie, punkty sportowe, rekreacyjne i kulturalne oraz powstają tam liczne nowe inwestycje mieszkaniowe. Przemieszczanie się po Starym Mieście oraz poza jego ramy usprawniają liczne arterie: ulica Garbary, Winogrady, Roosevelta, Księcia Mieszka I, Aleja Solidarności, Serbska, Lechicka, Naramowicka, Obornicka, Morasko, Meteorytowa.

Na Starym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 1 277 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 34 inwestycjach deweloperskich, z których 261 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Starym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 152,00 m2, w tym:

  • 92 mieszkania 1-pokojowych,
  • 555 mieszkań 2-pokojowych,
  • 464 mieszkania 3-pokojowych,
  • 104 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Starym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 5 600 zł do 15 499 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście kosztuje 199 290 zł.

Ceny domów na Starym Mieście

Na Starym Mieście mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 82,00 do 162,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 3 633 zł do 5 500 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Starym Mieście kosztuje 416 944 zł.

Aktualnie w na Starym Mieście deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy na Starym Mieście

Domy na sprzedaż na Starym Mieście

Podobne lokalizacje