Nowe domy we Wrześni

Hala targowa wielkopolskie - Września

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami we Wrześni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrześni

Września to 30-tysięczne miasto, stolica gminy i powiatu, leżące ok. 50 km na wschód od Poznania. Bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna co roku przyciągają nowych inwestorów tworząc z miasta gospodarczą wizytówkę regionu. To właśnie we Wrześni znajduje się duża fabryka Volkswagena, w której produkowany jest model Crafter. Historyczne zabudowania, pomniki przyrody oraz bogate życie kulturalne to tylko nieliczne atuty okolicy. Września należy do gmin o największej liczbie boisk rekreacyjnych, co umożliwia czynne uprawianie dyscyplin sportowych. Zrelaksować i odpocząć na łonie natury pozwalają malownicze tereny, Zalew Lipówka czy ścieżki rowerowe okalające akwen. Liczne przedszkola i szkoły zapewniają najmłodszym mieszkańcom wysoki poziom edukacji.

We Wrześni aktualnie jest na sprzedaż 2 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy we Wrześni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 65,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań we Wrześni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży we Wrześni wynoszą od 4 200 zł do 4 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie we Wrześni kosztuje 281 607 zł.

We Wrześni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje