Nowe domy we Wrześni

Hala targowa wielkopolskie - Września

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami we Wrześni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrześni

Września to 30-tysięczne miasto, stolica gminy i powiatu, leżące ok. 50 km na wschód od Poznania. Bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna co roku przyciągają nowych inwestorów tworząc z miasta gospodarczą wizytówkę regionu. To właśnie we Wrześni znajduje się duża fabryka Volkswagena, w której produkowany jest model Crafter. Historyczne zabudowania, pomniki przyrody oraz bogate życie kulturalne to tylko nieliczne atuty okolicy. Września należy do gmin o największej liczbie boisk rekreacyjnych, co umożliwia czynne uprawianie dyscyplin sportowych. Zrelaksować i odpocząć na łonie natury pozwalają malownicze tereny, Zalew Lipówka czy ścieżki rowerowe okalające akwen. Liczne przedszkola i szkoły zapewniają najmłodszym mieszkańcom wysoki poziom edukacji.

We Wrześni aktualnie jest na sprzedaż 26 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy we Wrześni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 58,00 m2, w tym:

  • 11 mieszkań 2-pokojowych,
  • 15 mieszkań 3-pokojowych.

We Wrześni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje