Nowe domy w Swarzędzu

Hala targowa Wielkopolskie - Swarzędz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Swarzędzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Swarzędzu

Swarzędz to miasto usytuowane we wschodniej części powiatu poznańskiego, w odległości ok. 10 km od centrum Poznania. Miasto położone jest nad Jeziorem Swarzędzkim i zajmuje powierzchnię 9 km2, na której zamieszkuje ponad 31 tys. osób. Zróżnicowaną zabudowę mieszkaniową tworzą: domy jednorodzinne, kamienice, domy szeregowe oraz niskie bloki. Na terenie miasta zlokalizowane są zakłady tapicerskie i stolarskie, a także większe przedsiębiorstwa min. Volkswagen, British Petroleum, Ever Power Systems czy Poz-Bruk. W południowej części Swarzędza znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna, a rozległe powierzchnie handlowe mieszczą się w centrach: Agrobex i ETC. Mieszkańcy wypoczywają nad miejscowym jeziorem bądź w parku przed pałacem przy ul. Poznańskiej. W mieście znajdują się także: Skansen Pszczelarstwa, Kino Hollywood i Stadion Miejski Unia.

W Swarzędzu aktualnie jest na sprzedaż 37 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 12 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

8 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Swarzędzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 128,00 m2, w tym:

  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 20 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Swarzędzu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Swarzędzu wynoszą od 4 200 zł do 11 880 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Swarzędzu kosztuje 206 691 zł.

W Swarzędzu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje