Nowe domy w Plewiskach

Hala targowa wielkopolskie - Plewiska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Plewiskach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Plewiskach

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

W Plewiskach aktualnie jest na sprzedaż 62 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 62 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Plewiskach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 72,00 do 84,00 m2, w tym:

  • 20 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Plewiskach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Plewiskach wynoszą od 5 025 zł do 5 896 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Plewiskach kosztuje 362 000 zł.

Ceny domów w Plewiskach

W Plewiskach mamy 42 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 72,00 do 126,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Plewiskach wynoszą od 4 750 zł do 5 896 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Plewiskach kosztuje 362 000 zł.

Polecane domy w Plewiskach

Podobne lokalizacje