Nowe domy w Tarnowie Podgónym

Hala targowa wielkopolskie - Tarnowo Podgórne

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Tarnowie Podgónym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje w Tarnowie Podgórnym

Miejscowość Tarnowo Podgórne usytuowana jest w zachodniej części powiatu poznańskiego, w odległości ok. 21 km od stolicy Wielkopolski. W Tarnowie Podgórnym zamieszkuje ponad 4 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne oraz czteropiętrowe bloki. Tarnowo Podgórne to jedna z najbardziej uprzemysłowionych gmin powiatu, toteż przynależy do Poznańskiego Okręgu Przemysłowego, a na jej terenie znajduje się wiele zakładów produkcyjnych i firm, np. DB Schenker, Röhlig Suus, MDM Concept-Intersun Wielkopolska. Lokalną atrakcję stanowi nowoczesny kompleks basenów – Tarnowskie Termy, zaś popularnymi miejscami rekreacji są: Park 700-lecia oraz pobliskie jeziora: Kierskie i Lusowskie, przy których znajdują się kąpieliska i ośrodki wypoczynkowe. W odległości 19 km zlokalizowany jest Port Lotniczy Poznań-Ławica, a w kilkanaście minut można dojechać na giełdę w Przeźmierowie. Najważniejszą arterią jest droga krajowa nr 92. Na terenie gminy oraz do Poznania kursują busy firmy TPBUS.

W Tarnowie Podgónym aktualnie jest na sprzedaż 21 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Tarnowie Podgónym nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Tarnowie Podgónym

W Tarnowie Podgónym mamy 21 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 86,00 do 109,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Tarnowie Podgónym wynoszą od 5 052 zł do 5 665 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Tarnowie Podgónym kosztuje 449 000 zł.

Polecane domy w Tarnowie Podgónym

Podobne lokalizacje