Nowe domy w Gruszczynie

Hala targowa wielkopolskie - Gruszczyn

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gruszczynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gruszczynie

Wieś sołecka położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, na terenie gminy Swarzędz.

W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie poznańskim.

Liczba mieszkańców szacowana jest na ok. 1200 osób, lecz systematycznie rośnie ze względu na szybko rozwijające się budownictwo jednorodzinne.

Wieś ta znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zielińca – północno-wschodniej części Poznania. Gruszczyn umiejscowiony jest kilka kilometrów na północ od Swarzędza, po przeciwnej stronie Jeziora Swarzędzkiego. Od północy graniczy z lotniskiem Ligowiec oddzielonym linią kolejową Poznań-Gniezno.
Na terenie wsi znajduje się boisko piłkarskie, na którym rozgrywane są spotkania klubu z klasy okręgowej Piast Kobylnica, a także kilka stadnin koni, tartak oraz gospodarstwo agroturystyczne.
Przez wieś przebiega szlak rowerowy z Pobiedzisk do Malty w Poznaniu oraz Droga św. Jakuba – wielkopolski odcinek szlaku pielgrzymkowego do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii.

W jej wschodniej części znajduje się ujęcie wód dla miasta Poznania.

W Gruszczynie aktualnie jest na sprzedaż 16 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Gruszczynie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Gruszczynie

W Gruszczynie mamy 16 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 113,00 do 150,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Gruszczynie kosztuje 545 000 zł.

Aktualnie w w Gruszczynie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w Gruszczynie

Podobne lokalizacje