Nowe mieszkania w Baranowie

Hala targowa wielkopolskie - Baranowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Baranowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Baranowie

Baranowo to miejscowość w gminie Tarnowo Podgórne, położona w zachodniej części powiatu Poznańskiego. Baranowo graniczy bezpośrednio ze stolicą Wielkopolski, a odległość do centrum Poznania wynosi zaledwie 13 km. Przez Baranowo przepływa rzeka Przeźmierka, zaś przy wschodnim krańcu usytuowane jest Jezioro Kierskie wraz z obszarami kempingowymi. Zamieszkuje tutaj ponad 2 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne. Przy zachodniej granicy Baranowa zlokalizowane są wielkopowierzchniowe sklepy: Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon, zaś południowym krańcem przebiega droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Kałuszyn). Mieszkańcy Baranowa mogą korzystać z Ośrodka Sportu i Rekreacji wyposażonego w halę sportową, stadion piłkarski oraz siłownię lub uczęszczać do Kina Luna. W odległości ok. 3 km znajdują się korty tenisowe i pole golfowe, w promieniu 8 km usytuowane jest Centrum Handlowe King Cross Marcelin w Poznaniu, a w kilkanaście minut można dojechać do Tarnowskich Term.

W Baranowie aktualnie jest na sprzedaż 29 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Baranowie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Baranowie

W Baranowie mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 102,00 do 143,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Baranowie wynoszą od 4 399 zł do 4 467 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Baranowie kosztuje 428 000 zł.

Podobne lokalizacje