Nowe mieszkania w Wrześni

Hala targowa Wielkopolskie - Września

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wrześni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrześni

Września to 30-tysięczne miasto, stolica gminy i powiatu, leżące ok. 50 km na wschód od Poznania. Bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna co roku przyciągają nowych inwestorów tworząc z miasta gospodarczą wizytówkę regionu. To właśnie we Wrześni znajduje się duża fabryka Volkswagena, w której produkowany jest model Crafter. Historyczne zabudowania, pomniki przyrody oraz bogate życie kulturalne to tylko nieliczne atuty okolicy. Września należy do gmin o największej liczbie boisk rekreacyjnych, co umożliwia czynne uprawianie dyscyplin sportowych. Zrelaksować i odpocząć na łonie natury pozwalają malownicze tereny, Zalew Lipówka czy ścieżki rowerowe okalające akwen. Liczne przedszkola i szkoły zapewniają najmłodszym mieszkańcom wysoki poziom edukacji.

W Wrześni aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wrześni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 65,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wrześni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wrześni wynoszą od 4 070 zł do 4 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wrześni kosztuje 275 058 zł.

W Wrześni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Wrześni

Podobne lokalizacje