Nowe mieszkania w powiecie wrzesińskim

Hala targowa wielkopolskie - wrzesiński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wrzesińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wrzesińskim

Powiat wrzesiński to jednostka administracyjna województwa wielkopolskiego powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Ze względu na swoje położenie w obrębie ważnego centrum komunikacyjnego i gospodarczego - Poznania jest regionem o szczególnym znaczeniu. Lokalizacja w obrębie skrzyżowania ważnych dróg krajowych oraz w pobliżu autostrady A2 podnosi atrakcyjność licznych terenów inwestycyjnych znajdujących się w ramach powiatu. Ziemia wrzesińska charakteryzuje się również bogatym dorobkiem kulturalnym, cennymi zabytkami architektury oraz niezwykłymi walorami przyrodniczo-krajobrazowymi, które wpływają na rozwój turystyki i agroturystyki w regionie.

W powiecie wrzesińskim aktualnie jest na sprzedaż 2 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wrzesińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 65,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wrzesińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wrzesińskim wynoszą od 4 200 zł do 4 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wrzesińskim kosztuje 281 607 zł.

W powiecie wrzesińskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie wrzesińskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie wrzesińskim

Podobne lokalizacje