Nowe mieszkania w powiecie szamotulskim

Hala targowa wielkopolskie - szamotulski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie szamotulskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie szamotulskim

Powiat szamotulski usytuowany jest w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w dorzeczu dolnej Warty. Do terytorium powiatu o powierzchni ok. 1120 km2 należy 7 gmin: Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły i Wronki. Północna część powiatu sąsiaduje z Puszczą Notecką i porośnięta jest borami sosnowymi, a w części południowej występują liczne zbiorniki Pojezierza Wielkopolskiego. Rozległe tereny leśne i rolne, 8 rezerwatów przyrody, kąpieliska, kompleksy pałacowo-parkowe, kilkadziesiąt gospodarstw agroturystycznych oraz obiekty sportowe stanowią dogodne warunki do rekreacji. W powiecie mieszka 86 tys. osób. Na zabudowę mieszkaniową składają się: domy jednorodzinne, dwu- lub trzypiętrowe bloki, zabytkowe kamienice i budynki szachulcowe, np. w Obrzycku. Rozwija się przemysł rolno-spożywczy, a największymi zakładami są: ADM Szamotuły, Hochland, Samsung oraz Honda Logistics Center. Główne arterie to: droga krajowa nr 92, autostrada A2 i 10 dróg wojewódzkich.

W powiecie szamotulskim aktualnie jest na sprzedaż 3 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie szamotulskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 56,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie szamotulskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie szamotulskim wynoszą od 3 680 zł do 3 790 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie szamotulskim kosztuje 212 998 zł.

W powiecie szamotulskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie szamotulskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie szamotulskim

Podobne lokalizacje