Nowe mieszkania w powiecie Poznańskim

Hala targowa Wielkopolskie - Poznański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Poznańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Poznańskim

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

W powiecie Poznańskim aktualnie jest na sprzedaż 376 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 25 inwestycjach deweloperskich, z których 116 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Poznańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 128,00 m2, w tym:

  • 10 mieszkań 1-pokojowych,
  • 72 mieszkania 2-pokojowych,
  • 91 mieszkań 3-pokojowych,
  • 71 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Poznańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Poznańskim wynoszą od 3 892 zł do 11 880 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Poznańskim kosztuje 153 400 zł.

Ceny domów w powiecie Poznańskim

W powiecie Poznańskim mamy 123 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 50,00 do 176,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Poznańskim wynoszą od 3 319 zł do 7 475 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Poznańskim kosztuje 307 803 zł.

Aktualnie w w powiecie Poznańskim deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w powiecie Poznańskim

Wybrane promocje w powiecie Poznańskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Poznańskim