Nowe mieszkania w Suchym Lesie

Hala targowa Wielkopolskie - Suchy Las

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Suchym Lesie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Suchym Lesie

Suchy Las to miejscowość gminna, która znajduje się w północnej części powiatu poznańskiego i otoczona jest z trzech stron terenami należącymi do miasta Poznań. Odległość z miejscowości do poznańskiej starówki wynosi zaledwie 8 km, toteż na obszarach Suchego Lasu mieszka obecnie ponad 6 tys. osób i wciąż powstają nowe budynki mieszkaniowe. Na nową zabudowę składają się: niskie bloki mieszkalne (np. Osiedle Poziomkowe) oraz domy szeregowe i jednorodzinne. W miejscowości zlokalizowane są duże kompleksy handlowe: Nowy Rynek i Galeria Sucholeska, a także zakłady produkcyjne z branży: budowlanej, ogrodniczej, poligraficznej, meblowej i odzieżowej oraz liczne salony samochodowe. Popularnymi miejscami rozrywki są min. Park Wodny Octopus i kręgielnia. W pobliżu Suchego Lasu rozciąga się Las Moraski, a w odległości 15 km od miejscowości leży Jezioro Kierskie. Najważniejszą arterią jest ul. Obornicka, która umożliwia dojazd do Poznania i łączy się z drogą S11. Komunikację z Poznaniem zapewniają autobusy ZKP Suchy Las.

W Suchym Lesie aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Suchym Lesie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Suchym Lesie

W Suchym Lesie mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 185,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Suchym Lesie wynoszą 4 612 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Suchym Lesie kosztuje 852 251 zł.

Podobne lokalizacje