Nowe mieszkania i domy w woj. wielkopolskim

Hala targowa wielkopolskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. wielkopolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. wielkopolskim

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

W woj. wielkopolskim aktualnie jest na sprzedaż 6 514 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 162 inwestycjach deweloperskich, z których 984 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

1 oferta nowego mieszkania spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 19,00 do 167,00 m2, w tym:

  • 620 mieszkań 1-pokojowych,
  • 2 432 mieszkania 2-pokojowych,
  • 2 321 mieszkań 3-pokojowych,
  • 649 mieszkań 4-pokojowych,
  • 48 mieszkań 5-pokojowych,
  • 13 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. wielkopolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. wielkopolskim wynoszą od 3 390 zł do 41 847 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. wielkopolskim kosztuje 105 000 zł.

Ceny domów w woj. wielkopolskim

W woj. wielkopolskim mamy 312 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 50,00 do 200,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. wielkopolskim wynoszą od 2 999 zł do 7 754 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. wielkopolskim kosztuje 254 000 zł.

Aktualnie w w woj. wielkopolskim deweloperzy przygotowali 14 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach. W woj. wielkopolskim mamy także 2 oferty w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania i domy w woj. wielkopolskim

Wybrane promocje w woj. wielkopolskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. wielkopolskim

Domy na sprzedaż w woj. wielkopolskim

Lokale użytkowe w woj. wielkopolskim