Nowe mieszkania i domy w woj. wielkopolskim

Hala targowa wielkopolskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. wielkopolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. wielkopolskim

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

W woj. wielkopolskim aktualnie jest na sprzedaż 5 887 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 145 inwestycjach deweloperskich, z których 373 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 19,00 do 166,00 m2, w tym:

  • 643 mieszkania 1-pokojowych,
  • 2 276 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 032 mieszkania 3-pokojowych,
  • 517 mieszkań 4-pokojowych,
  • 30 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. wielkopolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. wielkopolskim wynoszą od 3 299 zł do 41 847 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. wielkopolskim kosztuje 105 000 zł.

Ceny domów w woj. wielkopolskim

W woj. wielkopolskim mamy 250 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 50,00 do 200,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. wielkopolskim wynoszą od 2 999 zł do 7 475 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. wielkopolskim kosztuje 279 900 zł.

Aktualnie w w woj. wielkopolskim deweloperzy przygotowali 9 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W woj. wielkopolskim mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania i domy w woj. wielkopolskim

Wybrane promocje w woj. wielkopolskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. wielkopolskim

Domy na sprzedaż w woj. wielkopolskim

Lokale użytkowe w woj. wielkopolskim