Stoisko dewelopera Dan-Bud Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Warmińsko-mazurskie

Apartamenty Opera - mieszkania na sprzedaż

Olsztyn, ul. Kołobrzeska 6

Dan-Bud Sp. z o.o.
  • liczba ofert 4

  • ceny za m2 5 400  - 6 500 

  • powierzchnie 56 m2 - 60 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Ceny za m2 5 400 - 6 500 zł
Powierzchnie mieszkań 56 - 60 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 167, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych 12
Liczba kondygnacji podziemnych 3
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2016 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Opera

Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. Istniejące od wielu już lat osiedle posiada praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tutaj również ośrodki kultury i sztuki. Stąd już niedaleko do tętniącego życiem starego miasta, zielonych parków i płynącej leniwie rzeki Łyny.

W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 129 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca.
Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.
Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. To miejsce, w którym można się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną lub spotkać towarzysko.
Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać urokliwą panoramę Olsztyna.
Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie zabranie im miejsca na przechowywanie.
W budynku znajdują się schowki, w których mieszkańcy mogą przechowywać swoje rowery oraz wózki dziecięce.
Dzięki trzy poziomowemu garażowi podziemnemu mieszkańcy nie muszą martwić się o parking. 210 miejsc parkingowych z pewnością umożliwi wygodne i sprawne parkowanie.

Przestronne balkony, tarasy oraz loggie pozwalają cieszyć się słońcem i komfortem. To stąd można podziwiać uroki Olsztyna.
Na dziedzińcu inwestycji znajdą się pięknie zagospodarowane tereny zielone a dla mieszkań na najniższym piętrze – ogródki.
Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę. W budynku znajdą się również monitoring, kontrola dostępu oraz wideodomofony.

Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji.

Inwestycja Apartamenty Opera składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 167 lokali mieszkalnych o powierzchni od 56 do 60 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 3 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Opera są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dan-Bud Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Opera pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 56 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Opera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Teatr Lalek.

Lokalizacja w centrum miasta to główna zaleta inwestycji. Budynek znajduje się na terenie osiedla z rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, urzędy, instytucje publiczne, kulturalne, a także rozległe tereny zielone. Dzięki sprawnej komunikacji dojazd do pozostałych części Olsztyna jest wygodny i szybki.
Infrastruktura osiedla, na którym znajduje się apartamentowiec jest rozbudowana. W pobliżu znajdują się banki, poczta, apteki oraz przychodnie. Bliskość sklepów i galerii handlowych z pewnością ułatwi mieszkańcom codzienne zakupy.

Z kolei znajdujące się w okolicy budynki użyteczności publicznej oraz urzędy zapewniają odpowiedni dostęp do wszelkich potrzebnych usług związanych z administracją.
Zielona okolica sprzyja dbaniu o kondycję fizyczną. Sporty na świeżym powietrzu z powodzeniem można uprawiać w pobliskim Parku im. Janusza Kusocińskiego, w którym znajduje się siłownia outdoorowa, a także boiska do gry w piłkę i plac zabaw dla najmłodszych. W okolicy apartamentowca znajduje się również kilka klubów fitness oraz basen.
Położenie Apartamentów Opera w pobliżu centrum Olsztyna z pewnością zachwyci wszystkich, którym bliska jest kultura i sztuka. Wolny czas można spędzić w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego lub w pobliskiej Galerii Sztuki Współczesnej BWA. Młodszych miłośników twórczości artystycznej zaprasza Olsztyński Teatr Lalek, a na spragnionych wrażeń i rozrywki czeka tętniące życiem Stare Miasto.

Usytuowanie w pobliżu linii tramwajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej gwarantuje dogodny dojazd do każdej dzielnicy Olsztyna. W okolicy znajduje się również dworzec PKP/PKS, z bezpośrednim połączeniem z nowo otwartym Portem Lotniczym Olsztyn – Mazury.Nowo wybudowana linia tramwajowa zapewnia świetną i szybką komunikację z Uniwersytetem, Galerią Warmińską, czy Starym Miastem.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Opera są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B30 3 60,02 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
C68 3 60,19 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
D108 3 55,91 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
D99 3 55,91 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

- trzyszybowa

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

- miejskie wspomagane systemem kolektorów słonecznych na dachu.

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dan-Bud Sp. z o.o.

Dan-Bud Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Kołobrzeska 6,
    Olsztyn

+48 606...

+48 606...