Nowe lokale użytkowe w powiecie Giżyckim

Hala targowa Warmińsko-mazurskie - Giżycki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Giżyckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Giżyckim

Powiat giżycki powstał w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym miastem regionu jest miasto Giżycko. Na powiat giżycki składają się gmina miejska Giżycko, gmina miejsko-wiejska Ryn, gminy wiejskie: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy oraz miasta Giżycko i Ryn. Z początku powiat giżycki tworzyło 10 jednostek gminnych, jednakże w 2002 roku w wyniku intensywnych działań społeczności Węgorzewskiej i Gołdapskiej utworzone zostały nowe powiaty, które wydzielone zostały z dotychczasowego Powiatu Giżyckiego obszaru: miasta i gminy Węgorzewo, gmin: Budry, Banie Mazurskie i Pozezdrze.

W powiecie Giżyckim aktualnie jest na sprzedaż 77 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 15 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Giżyckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 29 mieszkań 2-pokojowych,
  • 31 mieszkań 3-pokojowych,
  • 16 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Giżyckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Giżyckim wynoszą od 5 200 zł do 7 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Giżyckim kosztuje 235 730 zł.

W powiecie Giżyckim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie Giżyckim

Podobne lokalizacje