Nowe lokale użytkowe w powiecie Ełckim

Hala targowa Warmińsko-mazurskie - Ełcki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Ełckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Ełckim

Powiat ełcki to obszar o powierzchni 1112 km2. Leży we wschodniej części woj. warmińsko-mazurskiego, a na jego terenie znajduje się zespół jezior, w którego skład wchodzi m.in. J. Ełckie i J. Selmęt Wielki. Powiat składa się z jednej gminy miejskiej oraz czterech gmin wiejskich, a jego stolicą jest Ełk. W regionie mieszka ok. 86 000 osób. Powiat ełcki to połączenie małomiasteczkowego stylu Ełku z typowo wiejską zabudową gmin wiejskich.
W powiecie rozwinięta jest infrastruktura oświatowa. Działa tu m.in. 19 szkół podstawowych i 11 gimnazjalnych. W stolicy powiatu mieszczą się dwa szpitale, a w całym regionie jest 25 aptek. Powiat zlokalizowany jest na terenach atrakcyjnych turystycznie, biegną przez niego szlaki turystyczne piesze, rowerowe i kajakowe. Jednym z ciekawszych obiektów sportowych jest tu Ośrodek Sportów Wodnych w Staczach. Poszczególne gminy mają swoje biblioteki publiczne i ośrodki kultury. Mieszkańcy powiatu mogą robić zakupy w popularnych marketach, jak Lidl czy Biedronka. Przez powiat biegną dwie drogi krajowe. W Ełku funkcjonuje komunikacja miejska.

W powiecie Ełckim aktualnie jest na sprzedaż 140 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Ełckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 156,00 m2, w tym:

  • 17 mieszkań 2-pokojowych,
  • 72 mieszkania 3-pokojowych,
  • 44 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Ełckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Ełckim wynoszą od 3 690 zł do 5 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Ełckim kosztuje 145 877 zł.

Ceny domów w powiecie Ełckim

W powiecie Ełckim mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 130,00 do 140,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Ełckim wynoszą 3 500 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Ełckim kosztuje 453 600 zł.

Polecane lokale użytkowe w powiecie Ełckim

Lokale użytkowe w powiecie Ełckim

Podobne lokalizacje