Nowe lokale użytkowe w Olsztynie

Hala targowa warmińsko-mazurskie - Olsztyn

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Olsztynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Olsztynie

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

W Olsztynie aktualnie jest na sprzedaż 624 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 99 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Olsztynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 123,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 1-pokojowych,
  • 173 mieszkania 2-pokojowych,
  • 334 mieszkania 3-pokojowych,
  • 78 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Olsztynie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Olsztynie wynoszą od 4 520 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Olsztynie kosztuje 156 280 zł.

W Olsztynie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Olsztynie deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe w Olsztynie

Podobne lokalizacje