Nowe mieszkania w Iławie

Hala targowa Warmińsko-mazurskie - Iława

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Iławie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Iławie

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W Iławie aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Iławie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 59,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Iławie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Iławie wynoszą od 7 890 zł do 10 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Iławie kosztuje 304 100 zł.

W Iławie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Iławie

Podobne lokalizacje