Nowe mieszkania w Ełku

Hala targowa warmińsko-mazurskie - Ełk

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ełku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ełku

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

W Ełku aktualnie jest na sprzedaż 297 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 20 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ełku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 156,00 m2, w tym:

  • 64 mieszkania 2-pokojowych,
  • 170 mieszkań 3-pokojowych,
  • 54 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Ełku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Ełku wynoszą od 3 840 zł do 5 390 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Ełku kosztuje 129 939 zł.

Ceny domów w Ełku

W Ełku mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 130,00 do 140,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Ełku wynoszą 3 800 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Ełku kosztuje 492 480 zł.

Polecane mieszkania w Ełku