Nowe mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Hala targowa Warmińsko-mazurskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. warmińsko-mazurskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. warmińsko-mazurskim

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

W woj. warmińsko-mazurskim aktualnie jest na sprzedaż 1 115 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 46 inwestycjach deweloperskich, z których 70 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

118 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. warmińsko-mazurskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 159,00 m2, w tym:

  • 24 mieszkania 1-pokojowych,
  • 403 mieszkania 2-pokojowych,
  • 501 mieszkań 3-pokojowych,
  • 127 mieszkań 4-pokojowych,
  • 23 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. warmińsko-mazurskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 2 999 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 123 578 zł.

Ceny domów w woj. warmińsko-mazurskim

W woj. warmińsko-mazurskim mamy 30 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 130,00 do 151,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 2 645 zł do 3 642 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 402 000 zł.

Aktualnie w w woj. warmińsko-mazurskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Wybrane promocje w woj. warmińsko-mazurskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Domy na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Lokale użytkowe w woj. warmińsko-mazurskim