Nowe mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Hala targowa warmińsko-mazurskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. warmińsko-mazurskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. warmińsko-mazurskim

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

W woj. warmińsko-mazurskim aktualnie jest na sprzedaż 930 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 40 inwestycjach deweloperskich, z których 99 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

11 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. warmińsko-mazurskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 156,00 m2, w tym:

  • 49 mieszkań 1-pokojowych,
  • 254 mieszkania 2-pokojowych,
  • 466 mieszkań 3-pokojowych,
  • 130 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. warmińsko-mazurskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 3 286 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 124 593 zł.

Ceny domów w woj. warmińsko-mazurskim

W woj. warmińsko-mazurskim mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 130,00 do 151,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 3 800 zł do 3 841 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 492 480 zł.

Aktualnie w w woj. warmińsko-mazurskim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Wybrane promocje w woj. warmińsko-mazurskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Domy na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Lokale użytkowe w woj. warmińsko-mazurskim