Nowe mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Hala targowa Warmińsko-mazurskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. warmińsko-mazurskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. warmińsko-mazurskim

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

W woj. warmińsko-mazurskim aktualnie jest na sprzedaż 1 060 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 38 inwestycjach deweloperskich, z których 60 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

44 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. warmińsko-mazurskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 156,00 m2, w tym:

  • 15 mieszkań 1-pokojowych,
  • 357 mieszkań 2-pokojowych,
  • 499 mieszkań 3-pokojowych,
  • 147 mieszkań 4-pokojowych,
  • 15 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. warmińsko-mazurskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 2 999 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 122 107 zł.

Ceny domów w woj. warmińsko-mazurskim

W woj. warmińsko-mazurskim mamy 20 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 130,00 do 151,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. warmińsko-mazurskim wynoszą od 3 102 zł do 3 642 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. warmińsko-mazurskim kosztuje 414 720 zł.

Aktualnie w w woj. warmińsko-mazurskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. warmińsko-mazurskim

Wybrane promocje w woj. warmińsko-mazurskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Domy na sprzedaż w woj. warmińsko-mazurskim

Lokale użytkowe w woj. warmińsko-mazurskim