Nowe domy w powiecie ostrowieckim

Hala targowa świętokrzyskie - ostrowiecki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie ostrowieckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie ostrowieckim

Powiat ostrowiecki znajduje się w województwie świętokrzyskim. Powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Stolicą powiatu jest miasto Ostrowiec Świętokrzyski. Tworzą go: Miasto i Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, Miasto i Gmina Ćmielów, Miasto i Gmina Kunów, Gmina Bałtów, Gmina Bodzechów oraz Gmina Waśniów. Powierzchnia powiatu wynosi 614 kilometrów kwadratowych. Zajmują ją głównie użytki rolne i lasy. Region ten odgrywa także znaczącą rolę w procesach tak gospodarczych jak i społecznych w skali województwa. Główne miasto regionu jest dużym i pełnym możliwości rozwojowych ośrodkiem przemysłu, które posiada rozwinięte tradycje oraz silne zaplecze z dziedziny infrastruktury oraz potencjału ludzkiego.

W powiecie ostrowieckim aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie ostrowieckim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie ostrowieckim

W powiecie ostrowieckim mamy 11 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 88,00 do 159,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie ostrowieckim wynoszą od 2 600 zł do 3 100 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie ostrowieckim kosztuje 271 281 zł.

Polecane domy w powiecie ostrowieckim

Domy na sprzedaż w powiecie ostrowieckim

Podobne lokalizacje