Nowe mieszkania w Kielcach

Hala targowa świętokrzyskie - Kielce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kielcach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kielcach

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

W Kielcach aktualnie jest na sprzedaż 474 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 29 inwestycjach deweloperskich, z których 90 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kielcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 158,00 m2, w tym:

  • 11 mieszkań 1-pokojowych,
  • 84 mieszkania 2-pokojowych,
  • 215 mieszkań 3-pokojowych,
  • 110 mieszkań 4-pokojowych,
  • 13 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kielcach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kielcach wynoszą od 4 150 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kielcach kosztuje 163 961 zł.

Ceny domów w Kielcach

W Kielcach mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 72,00 do 173,00 m2.

Polecane mieszkania w Kielcach

Podobne lokalizacje