Nowe mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Hala targowa świętokrzyskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. świętokrzyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

W woj. świętokrzyskim aktualnie jest na sprzedaż 642 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 33 inwestycjach deweloperskich, z których 104 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. świętokrzyskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 158,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 1-pokojowych,
  • 147 mieszkań 2-pokojowych,
  • 264 mieszkania 3-pokojowych,
  • 138 mieszkań 4-pokojowych,
  • 13 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. świętokrzyskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 4 150 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. świętokrzyskim kosztuje 133 400 zł.

Ceny domów w woj. świętokrzyskim

W woj. świętokrzyskim mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 72,00 do 229,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 3 900 zł do 4 406 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. świętokrzyskim kosztuje 524 636 zł.

Aktualnie w w woj. świętokrzyskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Wybrane promocje w woj. świętokrzyskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Domy na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Lokale użytkowe w woj. świętokrzyskim