Nowe mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Hala targowa świętokrzyskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. świętokrzyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

W woj. świętokrzyskim aktualnie jest na sprzedaż 744 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 29 inwestycjach deweloperskich, z których 105 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. świętokrzyskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 146,00 m2, w tym:

  • 23 mieszkania 1-pokojowych,
  • 193 mieszkania 2-pokojowych,
  • 329 mieszkań 3-pokojowych,
  • 138 mieszkań 4-pokojowych,
  • 16 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. świętokrzyskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 4 150 zł do 6 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. świętokrzyskim kosztuje 133 400 zł.

Ceny domów w woj. świętokrzyskim

W woj. świętokrzyskim mamy 24 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 72,00 do 229,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 2 600 zł do 4 406 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. świętokrzyskim kosztuje 271 281 zł.

Polecane mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Domy na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Lokale użytkowe w woj. świętokrzyskim