Nowe mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Hala targowa Świętokrzyskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. świętokrzyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

W woj. świętokrzyskim aktualnie jest na sprzedaż 590 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 27 inwestycjach deweloperskich, z których 150 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

175 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. świętokrzyskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 132,00 m2, w tym:

  • 57 mieszkań 1-pokojowych,
  • 236 mieszkań 2-pokojowych,
  • 141 mieszkań 3-pokojowych,
  • 80 mieszkań 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. świętokrzyskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 3 800 zł do 5 099 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. świętokrzyskim kosztuje 116 760 zł.

Ceny domów w woj. świętokrzyskim

W woj. świętokrzyskim mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 88,00 do 180,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. świętokrzyskim wynoszą od 1 806 zł do 3 100 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. świętokrzyskim kosztuje 271 281 zł.

Aktualnie w w woj. świętokrzyskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach.

Polecane mieszkania i domy w woj. świętokrzyskim

Wybrane promocje w woj. świętokrzyskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Domy na sprzedaż w woj. świętokrzyskim

Lokale użytkowe w woj. świętokrzyskim