Stoisko dewelopera TDJ Estate Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Osiedle Franciszkańskie - mieszkania na sprzedaż

Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Kijowska

TDJ Estate Sp. z o.o.
  • liczba ofert 6

  • ceny za m2 5 200  - 5 700 

  • powierzchnie 71 m2 - 98 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 370 760 zł
Ceny za m2 5 200 - 5 700 zł
Powierzchnie mieszkań 71 - 98 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 11
Liczba mieszkań wszystkich 623, dostępnych 6
Liczba kondygnacji naziemnych od 1 do 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe taras
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności system finansowania 10/90 bezpieczny system płatności w systemie 10/90 polega na wpłacie przez klienta 10% wartości mieszkania przy podpisaniu umowy deweloperskiej. pozostałe 90% wartości płatne jest dopiero po uzyskaniu przez dewelopera pozwolenia na użytkowanie. z myślą o bezpieczeństwie wpłacanych przez klientów środków, deweloper prowadzi zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy. większość mieszkań oferowanych w ramach osiedla franciszkańskiego spełnia warunki programu „mieszkanie dla młodych”, który powstał z myślą o młodych ludziach kupujących swoje pierwsze m.
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Franciszkańskie

Miejsce tradycyjnie dobre do zamieszkania

Osiedle Franciszkańskie to inwestycja realizowana przy ul. Kijowskiej w sercu katowickiej Ligoty, w odległości ok. 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Ta dzielnica pełna zieleni od dekad uchodzi za lokalizację idealną do mieszkania, wypoczynku i rekreacji. To miejsce tradycyjnie dobre do życia. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m.in. przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dotarcie do każdego z tych punktów, pieszo lub rowerem zajmuje zaledwie kilka minut.

W ramach pierwszego etapu budowy osiedla powstał sześciokondygnacyjny obiekt, w którym znalazło się łącznie 95 mieszkań oraz pięć lokali komercyjnych. W połowie czerwca 2015 r. zainicjowano drugą część projektu, która obejmuje realizację dwóch kolejnych budynków, z blisko 200 lokalami mieszkalnymi. Jej zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2016 r.
Z myślą o tych, którzy dopiero rozpoczęli poszukiwania swojego „M” deweloper startuje z trzecią fazą inwestycji. Sprzedaż nowych 246 mieszkań już ruszyła.
W tym etapie klienci Osiedla Franciszkańskiego mogą wybierać spośród kawalerek, mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach od 26 do 96 m2. Dodatkowo mieszkania wyposażone zostały w balkony lub przestronne tarasy, z kolei do mieszkań znajdujących się na parterze przynależą ogródki. Również z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedla, inwestor sukcesywnie rozwija infrastrukturę handlowo-usługową.

Ponadto w budynkach zaprojektowano podziemne parkingi, komórki lokatorskie oraz wózkownie. Dodatkowym udogodnieniem jest ogólnodostępna, bezpłatna strefa miejsc parkingowych.
Co więcej inwestor rozumiejąc różne potrzeby swoich klientów zadbał o korzystne rozwiązania finansowe. Model płatności 10/90 oraz zamknięty rachunek powierniczy stanowią gwarancję bezpieczeństwa wpłaconych środków.

TDJ Estate jest jednym z pięciu filarów Grupy TDJ, która od blisko 40 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki. Spółka inwestuje w nieruchomości, m.in. biurowe, mieszkaniowe i gruntowe. Czytelnicy „Dziennika Zachodniego” w plebiscycie pod nazwą „Inwestycja na medal” nagrodzili firmę tytułem „dewelopera roku”.

Inwestycja Osiedle Franciszkańskie składa się z 11 budynków w których łącznie znajdują się 623 lokale mieszkalne o powierzchni od 71 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Franciszkańskie są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper TDJ Estate Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Franciszkańskie pozostało w sprzedaży 6 mieszkań o powierzchni od 71 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Franciszkańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kokociniec Płochy n/ż. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Franciszkańskie znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 99 w Katowicach w odległości 300 m, Miejskie Przedszkole Nr15 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach w odległości 600 m, PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNE DOMINO w odległości 800 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Śląska. Apteka spółki Oskard, w odległości 650 m Apteka im. Łukasiewicza, w odległości 1 000 m Ligocka sp.j. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Bankomat ING w odległości 850 m, Kwadraty Klub Studencki w odległości 900 m, Urząd Pocztowy Katowice 24 (Ligota) w odległości 950 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Agad w odległości 500 m, Agency Manager Art-Sport Transfer. Mardoń Z. w odległości 1 100 m, Beta. Grobelny B. w odległości 1 200 m.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Franciszkańskie jest dostępnych 6 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
8.507 4 86,40 m2 5 475 200 zł
5 500 zł/m2
Zobacz
8.411 3 71,30 m2 4 370 760 zł
5 200 zł/m2
Zobacz
8.201 4 98,25 m2 2 510 900 zł
5 200 zł/m2
Zobacz
8.101 4 98,25 m2 1 510 900 zł
5 200 zł/m2
Zobacz
6B.B502 3 95,13 m2 5 494 676 zł
5 200 zł/m2
Zobacz
8.103 3 73,72 m2 1 420 204 zł
5 700 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
TDJ Estate Sp. z o.o.

TDJ Estate Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Kijowska 44
    Katowice

+48 32 ...