Stoisko dewelopera Tarasy Osiedle

Targi Mieszkaniowe śląskie

Osiedle Sulików - domy na sprzedaż

Siewierz, ul. Kamienna 22

Tarasy Osiedle
  • liczba ofert 7

  • powierzchnie 165 m2 - 185 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie domów 165 - 185 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 7, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych od 1 do 2
Poddasze nie posiada
Garaże posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Sulików

Komu z nas nie marzy się własny domek w pięknej, zacisznej okolicy, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku? Kto nie chciałby mieszkać w solidnym, nowoczesnym i po prostu ładnym domu? Wszystko to jest teraz w zasięgu ręki!

Powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych SULIKÓW w Siewierzu-Sulikowie, w części południowej ok. 4km od centrum miasta Siewierz, powiat będziński, województwo śląskie.

To wyjątkowe osiedle budujemy z myślą o rodzinach, które z jednej strony cenią sobie spokój i komfort we własnym domu, z drugiej zaś, bardzo ważną rzeczą jest dla nich możliwość łatwego i szybkiego dostania się do dużych miast. Przy dzisiejszym zagonionym trybie życia nie tylko możliwość wypoczynku w komfortowym, zacisznym otoczeniu ale również bardzo dobra komunikacja jest przecież na "wagę złota"!

Inwestycja Osiedle Sulików składa się z 7 domów o powierzchni od 165 do 185 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Osiedle Sulików są już oddane do użytkowania. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tarasy Osiedle przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sulików pozostało w sprzedaży 7 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni od 165 do 185 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Sulików znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Sulików Stawy.

Doskonała lokalizacja powstającego Osiedla Sulików gwarantuje błyskawiczny dojazd w kierunku aglomeracji miejskich w stronę Katowic, Częstochowy, Kielc. W promieniu 40km znajdują się największe miasta regionu: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Częstochowa. 10 minut zajmuje dojazd do Zawiercia, skąd juz w przyszłym roku koleją dostać się będzie można do Warszawy w 1,5 godziny.

W odległości około 10km w kierunku zachodnim zlokalizowany jest Port Lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach.

Położenie w charakterystycznej strefie miasta, pozwala przyszłym mieszkańcom na relaks i oderwanie się od miejskiego zgiełku, a niedaleka odległość od zbiornika wodnego Przeczyce, gwarantuje niezapomniane atrakcje i to nie tylko latem! Otaczające przyroda sprzyja błogiemu odpoczynkowi a także aktywnej formie spędzania wolnego czasu - znaleźć tu można tereny idealne np. na wycieczki piesze i rowerowe. Siewierz-Sulików to również świetna baza wypadowa do zwiedzania całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, kuszącej turystów mnóstwem przyrodniczych atrakcji.

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sulików jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
4 5 165,10 m2 - zapytaj o cenęZobacz
7 5 185,30 m2 - zapytaj o cenęZobacz
2 5 185,30 m2 - zapytaj o cenęZobacz
3 5 165,10 m2 - zapytaj o cenęZobacz
6 5 185,30 m2 - zapytaj o cenęZobacz
5 5 185,30 m2 - zapytaj o cenęZobacz
1 5 185,30 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Budowane domki jednorodzinne na Osiedlu Sulików, są niepodpiwniczone, posadowione na ławie fundamentowej na podsypce żwirowej. Posadzka stanu zerowego izolowana przeciwwilgociowo na podsypce z piasku z wstępną wylewka betonową, ocieplona styropianem o grubości 10cm (łącznie z garażem).

Dach

Dachy wielospadowe, pokryte dachówką ceramiczną. Konstrukcja dachowa: więźba dachowa impregnowana dwukrotnie środkami solnymi, wykonana pod pokrycie dachowe z dachówki firmy ROBEN. Więźba dachowa z ułożoną folią paro przepuszczalną i paroizolacyjną i dociepleniem wełną mineralną URSA PURE ONE o grubości 15 cm + 5cm oraz kompletem okien połaciowych typu FAKRO. Wełna mineralna URSA PURE ONE nie zawiera formaldehydu, jest niepalna, gwarantuje wysoki poziom ochrony przez hałasem, komfort termiczny i akustyczny a także poprawia jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Stolarka okienna i balkonowa wykonana zostanie z PCV na profilach niemieckiej firmy BRUGMAN, znanej z najwyższego poziomu technicznego i jakościowego w całej Europie. Zastosowany zostanie model trój-szybowy AD 73 z szybami 4/16/4/16/4 (pakiet 44mm) o najwyższym obecnie współczynniku cieplnym (U=0,6W/m2K). Innymi zaletami zastosowanych w budynkach profili firmy BRUGMANN jest wyjątkowa szczelność co ma bardzo istotny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w mieszkaniu. Rama o szerokości 73mm i skrzydło 84mm to ok. 20-25% więcej od standardowych profili stosowanych na rynku polskim. Profile te posiadają bardzo wysoki współczynnik tłumienia hałasu ok. 5db, dzięki swojej unikalnej konstrukcji i uszczelce zgrzewalnej; posiadają system mikrowentylacji, poprawiający komfort klimatyczny mieszkania.

Drzwi zewnętrzne

W domkach jednorodzinnych zamontowane zostaną ocieplone, antywłamaniowe drzwi wejściowe firmy DIERRE z naturalną okładziną na zewnątrz i wewnątrz (istnieje możliwość wymiany okładzin w dowolnym momencie ich użytkowania). W garażu zamontowane zostaną uchylne bramy garażowe.

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

Ściany zewnętrzne Ściany zewnętrzne trójwarstwowe wykonane z pustaków CERPOL (pustak CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 25cm + styropian 10cm + pustak CERPOL - KOZŁOWICE o szer. 9cm). Budynek otynkowany tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Technologia trójwarstwowa w wykonaniu ścian zewnętrznych jest alternatywą do standardowych rozwiązań proponowanych na rynku. Posiada znakomite parametry wytrzymałościowe i termoizolacyjne; gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji murowej, zapewnia doskonałe parametry przenikalności cieplnej muru i bardzo dobrą akumulację termiczną i akustyczną. Ściany wewnętrzne nośne oraz działowe Ściany wewnętrzne nośne wykonane są w technologii monolitycznej i tradycyjnej z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o jednakowej szer. 25cm. Ściany wewnętrzne działowe wykonane z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 9cm. Ściany wewnętrzne w pomieszczeniach poddasza i parteru pokryte zostaną tynkiem cementowo-wapiennym o bardzo wysokiej dokładności wykonania. Zaletami tynku cementowo-wapiennego jest bardzo wysoka wodoodporność, możliwość stosowania w pomieszczeniach mokrych tj. łaźnie, baseny, suszarnie; paro przepuszczalność tynku oraz bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Parapety będą wykonane z blachy aluminiowej w kolorze dachówki o szerokości uniemożliwiającej powstawanie zacieków. Wykonane zostaną kompletne obróbki z blachy powlekanej wraz z montażem rynien i rur spustowych. Parapety wewnętrzne wykonane zostaną z prasowanego granitu o grubości 3cm.

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Domki jednorodzinne wyposażone będą w instalacje: - instalacja elektryczna wraz z tablicą rozdzielczą i osprzętem, - wewnętrzna instalacja gazowa, - wewnętrzna instalacja wody, - instalacja ogrzewania podłogowego, - ścieki bytowe będą odprowadzane do zbiorników na nieczystości ciekłe zlokalizowane na poszczególnych działkach (przydomowe oczyszczalnie ścieków)

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Tarasy Osiedle

Tarasy Osiedle

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Towarowa 22
    Zawiercie

+48 32 ...