Stoisko dewelopera Murapol S.A.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Murapol Apartamenty Trzy Stawy - mieszkania na sprzedaż

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Graniczna 65

Murapol S.A.
  • liczba ofert 9

  • powierzchnie 32 m2 - 58 m2

  • liczba pokoi 2 - 3

  • termin oddania 1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (brutto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 32 - 58 m2
Liczba pokoi 2 - 3
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 243, dostępnych 9
Liczba kondygnacji naziemnych 9
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, internet, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda park, las, jezioro, staw
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Planowane daty oddania do użytku:
IQ2020

MURAPOL APARTAMENTY TRZY STAWY
Prestiżowa lokalizacja – tuż przy Dolinie Trzech Stawów, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna w sąsiedztwie, 243 komfortowe mieszkania w dwóch nowoczesnych budynkach – poznaj inwestycję Murapol Apartamenty Trzy Stawy.

Inwestycja Murapol Trzy Stawy powstanie tuż przy katowickiej Dolinie Trzech Stawów, w rejonie ulic Granicznej i Pułaskiego. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na akweny. Staw Łąka znajduje się zaledwie 100 metrów od budynku. Umiejscowienie, oprócz sąsiedztwa licznych terenów zielonych, cechuje bliskość centrum Katowic. Doskonałe rozwinięta sieć drogowa sprawnie skomunikuje osiedle nie tylko ze stolicą województwa, ale całym GOP.

W ramach zaplanowanego przez Grupę Murapol osiedla powstaną 2 budynki, w których znajdą się 243 mieszkania. Metraże (od 27 do 62 mkw.) oraz liczba zaprojektowanych pokoi w poszczególnych mieszkaniach odpowiadać będą najczęściej poszukiwanym przez Klientów. To kawalerki, mieszkania dwu oraz trzypokojowe. Dodatkowo w ramach inwestycji powstaną miejsca postojowe usytuowane w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.

Dostęp do multimedialnej rozrywki jest możliwy dzięki obecności światłowodu z szybkim internetem. Na bezpieczeństwo mieszkańców wpłynie zainstalowanie wideodomonów w mieszkaniach. Dzięki przemyślanej i sprawdzonej koncepcji architektonicznej lokatorzy wprowadzą się do przestronnych mieszkań o najwyższym standardzie. Z obszernych,przeszklonych balkonów roztaczać się będzie widok na Dolinę Trzech Stawów. Parterowe mieszkania uzupełnią zaś komfortowe tarasy.

Poczucie prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców podniosą monitoring i ogrodzenie osiedle. Posiadaczy samochodów o napędzie elektrycznym ucieszy obecność punktów do ładowania na terenie inwestycji.

Lokalizacja
Z WIDOKIEM NA STAWY
Dolina Trzech Stawów, to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w sercu Katowic. Graniczący z Muchowcem i Katowickim Parkiem Leśnym teren rekreacyjny sprzyja relaksowi w ciszy i spokoju. Wśród atrakcji znajdują się wodny plac zabaw, przystań wodna, plaża czy najdłuższa w aglomeracji rolkostrada

W SĄSIEDZTWIE CENTRUM
Bezpośrednie sąsiedztwo z Śródmieściem, a także rozwinięta infrastruktura drogowa tego rejonu Katowic ułatwiają codzienne podróżowanie do pracy czy na uczelnie położone w ścisłym centrum. Dojazd do ul. Mariackiej czy do Spodka zajmuje mniej niż 10 minut

KOMUNIKACJA PUBLICZNA
W odległości 200 m od planowanego osiedla znajduje się przystanek autobusowy, skąd z dużą częstotliwością kursuje 8 linii. O nieco ponad kilometr oddalony jest przystanek tramwajowy (13 linii). Natomiast dotarcie do katowickiego Dworca Kolejowego zajmuje ok. 7 minut. Umożliwia to mieszkańcom wygodne planowanie podróży koleją w celach biznesowych i turystycznych.

CODZIENNA WYGODA
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się: żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe (m.in. Uniwersytety: Śląski i Ekonomiczny oraz Politechnika), liczne sklepy i punkty usługowe. W promieniu 500 metrów od osiedla mieszkańcy znajdą sklepy Lidl i Żabka

ZAKUPY I ROZRYWKA
Na komfort mieszkańców z pewnością wpłynie bliskość Centrum Handlowego 3 Stawy. Znaleźć tu można hipermarket Auchan, duży wybór znanych marek, przydatnych usług, rozrywki i zaplecze gastronomiczne. Wszystko to w jednym miejscu, tylko 5 minut spacerem od osiedla Grupy Murapol

ZDROWO I AKTYWNIE
Dolina Trzech Stawów, to nie tylko główna trasa spacerowa i tereny rekreacyjne pomiędzy stawami. Dla osób aktywnych - biegaczy, rowerzystów, spacerowiczów atrakcją będą liczne leśne alejki i ścieżki prowadzące w kierunku Katowickiego Parku Leśnego, Giszowca czy Ochojca

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy składa się z 2 budynków w których łącznie znajdują się 243 lokale mieszkalne o powierzchni od 32 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy pozostało w sprzedaży 9 mieszkań o powierzchni od 32 do 58 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy. W odległości 150 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Osiedle Paderewskiego Pomnik. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Miejski. Oddział w odległości 300 m, Miejskie Przedszkole Nr 55 w odległości 450 m, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach w odległości 1 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Europejska. Apteka, w odległości 650 m Varia. Apteka, w odległości 1 200 m Mitas W.Z. Apteka. Leki gotowe, robione. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Hotel Campanile w odległości 250 m, Urząd Pocztowy Katowice 27 w odległości 550 m, Restauracja La Cantina w odległości 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Wspólne treningi w odległości 600 m, Śląskie Centrum w odległości 1 250 m, NHN Polska w odległości 1 400 m.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy jest dostępnych 9 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (brutto) Przecena MDM
2A.1.04 3 53,83 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2A.0.09 2 40,46 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2A.0.02 2 38,16 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
1A.1.11 3 58,33 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2A.0.08 2 46,02 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
1A.0.01 2 32,09 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2A.0.05 2 40,37 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2A.0.06 2 40,69 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2A.0.07 2 39,37 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Murapol S.A.

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Graniczna 65 (parking Lidl)
    40-668 Katowice

+48 32 ...