Stoisko dewelopera ISOMEG

Targi Mieszkaniowe śląskie

ISOMEG
Siewierz Jeziorna

ISOMEG

Posiadamy 4 oferty
w 1 inwestycji

Ceny od 4 017 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Firma ISOMEG istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją płyt betonowych szybko jednak przekształciliśmy się w firmę usługową wykonującą prace budowlane i roboty ziemne.

W chwili obecnej proponujemy naszym klientom szeroki zakres usług budowlanych, wykończeniowych, ociepleniowych, brukarskich oraz drogowych. Nasze zlecenia realizujemy jako wykonawca generalny lub podwykonawcy zarówno w systemie „pod klucz” jak i robót częściowych.


Wspieramy naszych klientów w organizacji spraw formalnych i urzędowych oraz w doborze najbardziej optymalnych materiałów budowlanych. Jesteśmy wykonawcą obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych oraz dróg i chodników. Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne, inwestorzy i instytucje samorządowe.

Cechuje nas ogromne doświadczenie oraz kompleksowość usług. Dzięki sieci kontaktów z projektantami, dostawcami i specjalistami branży budowlanej jesteśmy w stanie wykonać pełny zakres robót od projektu na wykonawstwie kończąc. Pozwala to naszym klientom zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Firma ISOMEG to połączenie doświadczenia oraz rzetelnych i pomysłowych pracowników. Profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy skraca czas realizacji i wpływa na atrakcyjność cenową. Cechuje nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz elastyczność i otwartość na pomysły klientów. Dzięki tym atutom posiadamy liczne grono zadowolonych odbiorców naszych usług. Nasze dotychczasowe realizacje można zobaczyć odziedziczając galerię. Tych, których nie przekonuje galeria zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego: w Siewierzu, Zawierciu, Myszkowie, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.