Stoisko dewelopera II-Inwestycje CL S.A.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Nowa Kielecka - mieszkania na sprzedaż

Sosnowiec, ul. Kielecka

II-Inwestycje CL S.A.
  • liczba ofert 7

  • ceny za m2 4 500  - 4 900 

  • powierzchnie 31 m2 - 81 m2

  • liczba pokoi 1 - 4

  • termin oddania 1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 140 490 zł
Ceny za m2 4 500 - 4 900 zł
Powierzchnie mieszkań 31 - 81 m2
Liczba pokoi 1 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 143, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon, ogródek
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nowa Kielecka

„NOWA KIELECKA” – ZAGÓRZE KTÓRE POKOCHASZ!
„NOWA KIELECKA” to nowoczesny, 6-cio piętrowy budynek, oferujący mieszkania o różnorodnych metrażach, doskonałych zarówno na start do samodzielnego życia jak i dla dużej rodziny. Inwestycja realizowana jest w Sosnowcu - Zagórzu, pomiędzy ulicą Kielecką i Braci Mieroszewskich.

„NOWA KIELECKA” oferuje głównie mieszkania 1 i 2 pokojowe, o powierzchni od 31,2 do 53,1 m2, idealne dla singli lub młodych rodzin których kompaktowe rozkłady pozwalają również na ich wykorzystanie jako mieszkania pod wynajem. Dostępne są również mieszkania 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 52,0 do 81,3 m2, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na przyszłość.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy „NOWEJ KIELECKIEJ” mają pewność, że wprowadzą się do mieszkań zaprojektowanych z troską o funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń, dającą możliwość łatwej aranżacji. W kawalerkach istnieje możliwość wydzielenia sypialni, a dla poszukujących większych przestrzeni oferujemy opcję łączenia dwóch kawalerek w jedno, ponad 60 metrowe, funkcjonalne mieszkanie. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności wraz z maksymalnym, naturalnym doświetleniem pomieszczeń.

W ramach inwestycji zaplanowano także szerokie, od 3,2 aż do 24,6 m2 balkony, a do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni od 28 aż do 102 m2 lub tarasy 8,6 – 10,8 m2. Na piętrach dostępne są również mieszkania z loggiami.
„NOWA KIELECKA” to nowoczesny budynek składający się z dwóch klatek schodowych. W klatce "A" przewidziano 81 mieszkań, klatka "B" to 62 mieszkania. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację, dostępne już z poziomu garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Przewidziano również pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce oraz komórki lokatorskie. Bezpośrednio przy budynku naziemny parking dla mieszkańców z osobistymi miejscami postojowymi.
Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Ogrzewanie miejskie. Dostęp do multimedialnej rozrywki będzie możliwy dzięki obecności światłowodu z szybkim Internetem.

Położenie „NOWEJ KIELECKIEJ” to doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura publiczna która ułatwia życie i każdego dnia pozwala zaoszczędzić bezcenny czas.

KOMFORT ŻYCIA CODZIENNEGO
Doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp do opieki medycznej i placówek edukacyjnych.
Wybierając „NOWĄ KIELECKĄ” nie tylko oszczędzasz czas, ale także zyskujesz nowe możliwości. Wykorzystasz je tak, jak lubisz.
W bezpośredniej okolicy liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia, przedszkola i szkoły. W bliskiej okolicy są duże centa handlowe.
Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe.
ŚLĄSK – WARSZAWA - URLOP
SZYBKI DOJAZD GDZIE TYLKO CHCESZ!
Pracujesz w centrum Sosnowca? w centrum Katowic? Dąbrowie lub Mysłowicach? Uczysz się? Studiujesz? Lubisz latać na urlop i weekendy? Korzystasz z komunikacji publicznej czy własnego transportu?
Mieszkając w „NOWEJ KIELECKIEJ” nie ma to znaczenia! Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dotarcie do wyznaczonego celu nie jest problemem.
W bezpośredniej okolicy przystanki komunikacji publicznej a szybki i prosty dojazd do Alei Zagłębia Dąbrowskiego (DK94) i Wschodniej Obwodnicy GOP (S1) to pewność łatwego i sprawnego dotarcia zarówno do centrum Sosnowca jak i całej Aglomeracji oraz reszty Polski. Doskonały dojazd do Portu Lotniczego w Pyrzowicach to również bliższe i dalsze góry i morza „w zasięgu ręki”!
NOWA KIELECKA – WSZĘDZIE BLISKO I WYGODNIE!
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS.
POMOŻEMY WYBRAĆ NAJLEPSZE MIESZKANIE

Inwestycja Nowa Kielecka składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 143 lokale mieszkalne o powierzchni od 31 do 81 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nowa Kielecka są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper II-Inwestycje CL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Kielecka pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 31 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne. W odległości 250 metrów od inwestycji Nowa Kielecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zagórze Osiedle.

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Nowa Kielecka jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
3B 1 31,22 m2 Parter 140 490 zł
4 500 zł/m2
Zobacz
12B 2 41,71 m2 1 187 695 zł
4 500 zł/m2
4% Zobacz
4B 2 42,00 m2 Parter 201 600 zł
4 800 zł/m2
Zobacz
21A 2 42,09 m2 1 189 405 zł
4 500 zł/m2
4% Zobacz
6B 3 52,03 m2 Parter 249 744 zł
4 800 zł/m2
Zobacz
46B 4 81,30 m2 4 398 370 zł
4 900 zł/m2
Zobacz
17B 3 52,03 m2 1 244 541 zł
4 700 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
II-Inwestycje CL S.A.

II-Inwestycje CL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 51

+48 880...