Stoisko dewelopera Freedom Nieruchomości

Targi Mieszkaniowe śląskie

Freedom Nieruchomości
Tarnowskie Góry

Freedom Nieruchomości

Posiadamy 1 ofertę
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Szybka sprzedaż nieruchomości jest ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania klientów od problemów związanych z niesprzedanymi mieszkaniami, domami czy działkami... Nieważne jakie są te kłopoty, jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy najlepszy na świecie zespół. Ekipę, o której wartości świadczy to, co osiąga, a nie tylko to, o czym marzy.

A co chcemy osiągnąć? Co jest naszą wizją? Zbudować najsilniejszą ogólnopolską markę nieruchomości, która będzie wzbogacać doświadczenie swoich klientów uwalniając ich od niesprzedanych nieruchomości.

Kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze 10 lat temu wartości. Takich, jak: odwaga, prostota, uśmiech i zespołowość.

PRZEPEŁNIA NAS ODWAGA...

Dla nas odwaga nie jest rzucaniem się w nieznane, lecz grą w otwarte karty. Każde działanie jest podporządkowane strategicznemu myśleniu w kategoriach sukcesu. Działamy bazując na tym, co sprawdzone, przemyślane i efektywne. Potrafimy oddzielić ziarno od plew. Jesteśmy w tym skuteczni, ponieważ naszą siłą są ludzie, którzy pracują z pasją, otwartym na poznawanie świata umysłem i wielką mądrością.

DLACZEGO PROSTOTA?

Już starożytni Grecy zauważyli, że prostota rządzi światem. Pozwala ona nie tylko go rozumieć, ale przede wszystkim poznawać siebie. Umożliwia szczery dialog, pozbawiony konwenansów, dziwnych formułek i bufonady. Proste rozwiązania są najskuteczniejsze, ponieważ dotyczą rzeczy przyziemnych. Dających się łatwo pojąć. Wierzymy, że tak jak proste komunikaty są kluczem do sukcesu, tak jasne działanie jest podstawą szybkiej sprzedaży.

UŚMIECH NA KAŻDYM KROKU

Prowadzimy szczery i prosty dialog ograniczając formalności do niezbędnego minimum. Wiemy, że ważne jest nie tylko to, co się sprzedaje, ale przede wszystkim w jaki sposób się to robi. Dlatego przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jest dużo ważniejsze niż sama sprzedaż. Wierzymy, że szczery uśmiech potrafi rozładować najbardziej zatwardziałe postawy.

SKĄD ZESPOŁOWOŚĆ?

Jak dotąd nikt jeszcze nie wymyślił skuteczniejszej metody sukcesu niż zgrany i kompetentny zespół. Dlatego naszą filozofię działania również oparliśmy na tej prawdzie. Freedom to różni ludzie, wiele talentów, niepowtarzalne doświadczenia i głęboka pasja do nieruchomości. Dzięki wspólnym, wielowymiarowym działaniom jesteśmy w stanie pracować operatywnie. I trzeba to powiedzieć, sprawniej niż inni. Jesteśmy po prostu, jak dobra drużyna piłkarska. Każda linia współpracuje ze sobą przez pełne 90 minut, a jeśli tylko trzeba, sięgamy po głębokie rezerwy.

Czym freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inny, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne a tym, co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt Dlatego zajmujemy się sprzedażą, nie sprzedawaniem....

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Strona internetowa dewelopera