Stoisko dewelopera Fortress Invest Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 76,3 m2

Inwestycja Nowe Leśne

gliwicki, Paniówki, ul. Brzozowa

Fortress Invest Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania2.5
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania76,34 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Liczba pokoi3 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm
Piętro 2 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne

miejsca postojowe podziemne w jednostanowiskowych garażach

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze, o powierzchni 76,3 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu 2.5 znajduje się w inwestycji Nowe Leśne, przy ul. Brzozowa i jest realizowana przez dewelopera Fortress Invest Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Nowe Leśne

Nowe Leśne to 30 nowoczesnych, przestronnych, bezczynszowych mieszkań w kameralnej, trzykondygnacyjnej zabudowie. Dla wygody lokatorów przygotowaliśmy bezpłatne miejsca parkingowe, jak również 20 garaży. Każde z mieszkań posiada dodatkowo komórkę lokatorską, a dla najmłodszych mieszkańców przygotowany jest plac zabaw.

Lokale zlokalizowane na parterze mają zapewniony wydzielony ogródek, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji mieszkańców oddaliśmy duże balkony. W budynku zostały zastosowane najwyższe standardy termiczne, aby jak najlepiej wykorzystać jego możliwości cieplne i zapewnić przyszłym mieszkańcom niższe zużycie energii.

Nowe Leśnie to ciche i bezpieczne osiedle, w pełni ogrodzone i skomunikowane dwoma zdalnie sterowanymi bramami. Zainstalowany jest również monitoring, który dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo osiedla.

Nowe Leśne to jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która daje możliwość mieszkania w przestronnych mieszkaniach, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie będąca bardzo dobrze skomunikowana z miastami Aglomeracji Śląskiej.

Inwestycja Nowe Leśne składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 30 lokali mieszkalnych o powierzchni od 72 do 76 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nowe Leśne są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fortress Invest Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Leśne pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 72 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 3 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Powiat gliwicki leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras drogowych – autostrady A1 i A4, będącej fragmentem międzynarodowej E40. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 40, 44, 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901, 902 i 921. Na terenie powiatu znajduje się również Kanał Gliwicki, który łączy Gliwice z Kędzierzynem-Koźlem. Ok. 50 km od powiatu mieści się Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice. W odległości 500 metrów od inwestycji Nowe Leśne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Paniówki Wiśniowa.

Powiat gliwicki leży na Wyżynie Śląskiej, w woj. śląskim, sąsiadując z woj. opolskim. Zajmuje terytorium 664,37 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 115 000 osób. Przepływają tędy rzeki Bierawka i Kłodnica. Na powiat składa się 8 gmin, w tym dwie miejskie, a jego siedzibą jest miasto Gliwice. Zabudowa obszaru zależy od konkretnych miejscowości, ale przeważa ta typowo wiejska i małomiasteczkowa. Najbardziej zurbanizowane tereny to miasta Knurów i Pyskowice, które zyskują wartość jako zaplecze mieszkaniowe Aglomeracji Śląskiej. Infrastruktura oświatowa, medyczna i sportowa powiatu jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieszczą się tu dwa szpitale i działa pięć zespołów szkół, do których należą placówki różnego szczebla. Nie brakuje instytucji kulturalnych, jak choćby dwa muzea i domy biblioteki. Bezproblemowy jest także dostęp do sklepów, gdyż w powiecie znajdują się popularne markety i dyskonty. Dużym atutem powiatu jest jego położenie na skrzyżowaniu dróg o strategicznym znaczeniu. Przecinają się tu autostrady A1 i A4. Przez powiat biegną też cztery drogi krajowe i cztery wojewódzkie.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Fortress Invest Sp. z o.o.

Fortress Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Al. Roździeńskiego 188 C
    40-203 Katowice

+48 530...

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Brzozowa 1,
    44-177 Paniówki

+48 530...