Stoisko dewelopera Edelbud

Targi Mieszkaniowe śląskie

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 77,3 m2

Inwestycja Osiedle Platanove

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Chocimska

Edelbud

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania1B-12
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania77,29 m2
Powierzchnie dodatkowe balkon (9,5 m2)
Liczba pokoi3 pokoje
Rodzaj kuchni informacja u dewelopera
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 260 cm
Piętro 2 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne w garażach indywidualnych

miejsca postojowe naziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze, o powierzchni 77,3 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 260 cm. Oferta o oznaczeniu 1B-12 znajduje się w inwestycji Osiedle Platanove, przy ul. Chocimska i jest realizowana przez dewelopera Edelbud. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Osiedle Platanove

OSIEDLE PLATANOVE to nowa inwestycja kameralnego kompleksu mieszkalnego, powstająca w prężnie rozwijających się południowych dzielnicach Katowic. Lokalizacja osiedla zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy, nieopodal serca miasta. Założeniem projektu jest stworzenie wygodnej przestrzeni do życia z zachowaniem wszelkich udogodnień jakie daje bliskość miasta oraz dobra komunikacja.

OSIEDLE PLATANOVE to modernistyczna zabudowa wielorodzinna z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz nowoczesnych elementów wykończeniowych. Całość przedsięwzięcia podzieliliśmy na 3 etapy. W ramach każdego z etapów wykonujemy funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 30 do 130 mkw. Standard wykończenia obejmuje realizację min. ogrzewania podłogowego, okien 3 szybowych, atestowanych drzwi wejściowych, wszystkich instalacji teletechnicznych.
W ramach inwestycji realizujemy indywidualne, niezależne garaże, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażach indywidualnych.
Modułowa konstrukcja budynku pozwala na powiększanie i pomniejszanie powierzchni mieszkań kosztem sąsiednich lokali.

Inwestycja Osiedle Platanove składa się z 4 budynków w których łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchni od 52 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Platanove są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Edelbud przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Platanove pozostały w sprzedaży 24 mieszkania o powierzchni od 52 do 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Platanove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Piotrowice Cmentarz. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platanove znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 81 w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny"Twórczy Maluch" w odległości 650 m, Miejskie Przedszkole nr 93 w odległości 700 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m Apteka Vitalis. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 800 m Apteka, w odległości 950 m Ochojec. Apteka firmy Lykos-Farm Sp. z o.o.. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Wena w odległości 100 m, Madame la Tarte w odległości 300 m, ToTu w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Alpino. Klub sportowy w odległości 200 m, Fit-Med. Hanusa R. w odległości 250 m, Rawa. Baseballowy klub sportowy w odległości 900 m.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Edelbud

Edelbud

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Chocimska, Katowice

+48 538...