Stoisko dewelopera Dombud S.A.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Kadecka - mieszkania na sprzedaż

Chorzów, ul. Kadecka

Dombud S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Kadecka zostały już sprzedane Zobacz inne oferty w Chorzowie lub pozostałe inwestycje dewelopera Dombud S.A.

Opis inwestycji Kadecka

Nowe osiedle mieszkaniowe położone jest w Chorzowie przy ul. Kadeckiej składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Mając na względzie zróżnicowane potrzeby naszych potencjalnych nabywców, w ofercie proponujemy funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 39m2 do 95 m2. Na osiedlu znajdują się budynki wyposażone w windy oraz wolnostojące garaże.

Standard deweloperski w jakim przekazujemy mieszkania, pozwala na indywidualną aranżację wnętrz według uznania przyszłego właściciela. Na życzenie klienta oferujemy również możliwość wykończenia "pod klucz".

Inwestycja Kadecka składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się 56 lokali mieszkalnych o powierzchni 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Kadecka są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Kadecka pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni 95 metrów kwadratowych.

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice. W odległości 200 metrów od inwestycji Kadecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Chorzów Stary Plac Piastowski. W najbliższej okolicy inwestycji Kadecka znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Kużnica" w odległości 250 m, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w odległości 1 050 m, Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno - Rehabilitacyjne w odległości 1 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 150 m Przychodnia nr 12 Filia, w odległości 1 500 m Szydłak Danuta. Apteka, w odległości 1 650 m Farmaco. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Bankomat PEKAOSA w odległości 650 m, Bankomat Invest w odległości 650 m, Bankomat DB w odległości 850 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Wodnik w odległości 1 950 m.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja w pobliżu Parku Śląskiego oraz infrastruktury handlowo - usługowej. Położenie osiedla gwarantuje doskonałą komunikację w kierunku centrum Chorzowa, Katowic oraz Siemianowic. Otaczające tereny zielone pozwalają na aktywny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dombud S.A.

Dombud S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Drzymały 15
    40-059 Katowice

+48 32 ...

+48 602...