Stoisko dewelopera Dombud-Invest Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 73,5 m2

Inwestycja Apartamenty Bielsko

Bielsko-Biała, ul. Janisława Grondysa

Dombud-Invest Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania3
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena (brutto)
Zapytaj o cenę
Cena za m2 (brutto) informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania73,50 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Liczba pokoi3 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm
Piętro parter
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2019 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Komórki lokatorskie posiada (11)
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne

miejsca postojowe naziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze, o powierzchni 73,5 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu 3 znajduje się w inwestycji Apartamenty Bielsko, przy ul. Janisława Grondysa i jest realizowana przez dewelopera Dombud-Invest Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Apartamenty Bielsko

Apartamenty Bielsko

Spółka DOMBUD-INVEST oferuje mieszkania DBI White Apartments o metrażach od 30m2 do 73,5m2. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość korzystania i gama mieszkań w różnych rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb.

Projekt DBI White Apartments to rozwiązanie kompleksowe, składające się z 39 mieszkań z balkonem i domofonem na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżnej windy, 44 miejsc postojowych i 11 komórek lokatorskich w garażu podziemnym oraz terenu zielonego na zewnątrz, pozwalające na udogodnienie przestrzeni życiowej. Przy budynku usytuowanych będzie kilka zewnętrznych miejsc postojowych dla gości. Budynek będzie ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową, a także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budowa DBI White Apartments będzie swoista forma sztuki, do której przykładamy szczególną uwagę, gdyż budynek mieszkalny staje się trwałym elementem architektury i towarzyszy nam przez wiele dziesiątków lat. Budynek ten będzie funkcjonalny oraz konstrukcyjnie dostosowany do otoczenia, występujący z nim w harmonii w sposób zamierzony wzbogaci otoczenie.

Inwestycja Apartamenty Bielsko składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 39 lokali mieszkalnych o powierzchni od 40 do 74 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Bielsko są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud-Invest Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielsko pozostało w sprzedaży 13 mieszkań o powierzchni od 40 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kolista/Działowa. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Nr 30 w odległości 600 m, Tęczowy Ogrodek w odległości 650 m, W Baśniowej Krainie w odległości 850 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m Troclik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1 150 m Vita Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1 250 m Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych. W okolicy znajdują się sklepy: Poczta w odległości 800 m, Pizzeria Watra w odległości 900 m, Bar Zorbas w odległości 1 100 m.

Apartamentowiec usytuowany będzie w lokalizacji zapewniającej bardzo wygodną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak również środkami transportu miejskiego. W niedalekiej odległości znajduje się piekarnia, kryta pływalnia, 3 centra handlowe: Retail Park Karpacka, Karpackie Centrum Handlowe i Gemini Park oraz liczne sklepy spożywcze. Dużym udogodnieniem będą placówki edukacyjne znajdujące się w pobliżu inwestycji m.in. szkoła podstawowa.

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dombud-Invest Sp. z o.o.

Dombud-Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Bielsko-Biała

+48 539...