Stoisko dewelopera Buszrem S.A.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Buszrem S.A.
Osiedle Bardowskiego

Buszrem S.A.

Posiadamy 5 ofert
w 1 inwestycji

Ceny od 4 300 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Buszrem S.A. to firma powstała w 1989 roku, zajmująca się działalnością w szeroko pojętej branży budowlanej. Spółka specjalizuje się w produkcji kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury. Dodatkowo, Buszrem świadczy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlano-montażowych, głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Firma realizuje również inwestycje tzw. pod klucz oraz wykonuje komplet prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Aktualnie Spółka zajęła się także prefabrykacją, w zakładzie w Sochaczewie uruchomiona została linia produkcyjna elementów z keramzytobetonu, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych metod budownictwa.

Sukcesywny rozwój Firmy oraz ciągłą możliwość funkcjonowania zapewnia stosowanie przez Spółkę nowoczesnych technologii, oferowanie wysokiej jakości usług oraz konkurencyjnych cen.

Posiadane doświadczenie, możliwości finansowe i techniczne oraz duży potencjał pozwala Buszrem na wykonywanie inwestycji o dużej skali, przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które spełniają wymagania jakościowe ze strony Klientów.

Strategia Spółki polega na indywidualnym podejściu do każdego z projektów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i potrzebom rynku. Konsekwentne wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, dbałość o wysoki poziom kompetencji i kwalifikacji pracowników oraz odpowiedzialność za skutki działań podejmowanych wobec klientów, pracowników i partnerów handlowych to rzeczy, które stanowią priorytet działalności Firmy Buszrem.

Celem Spółki jest oferowanie wyrobów i świadczenie usług, które będą dla każdego Klienta źródłem wieloletniego zadowolenia.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.