Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe Śląskie - Katowice

Francuska Park - mieszkania na sprzedaż

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Francuska

ATAL S.A.
 • liczba ofert 1

 • ceny za m2 4 600 

 • powierzchnie 110 m2

 • liczba pokoi 4

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 504 390 zł
Ceny za m2 4 600 zł
Powierzchnie mieszkań 110 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 9
Liczba mieszkań wszystkich 241, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych od 6 do 9
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne (277 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada - 222, wielkości od 2,5 do 4,81 mkw
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2013 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu do 5 zł za m2
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Francuska Park

W niebanalnym sąsiedztwie, otoczonej lasami oraz akwenami wodnymi Doliny Trzech Stawów, u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach, powstanie nowoczesny kompleks mieszkaniowy Francuska Park. Dziewięć eleganckich obiektów o kaskadowym układzie i niepowtarzalnej linii architektonicznej powstanie w dwóch etapach i docelowo zaoferuje 655 komfortowych mieszkań. Szeroki wachlarz lokali o funkcjonalnych układach i powierzchniach od 30 do 124 mkw., stanowi atrakcyjną ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Na terenie osiedla znajdzie się również 8 lokali handlowo-usługowych, które kompleksowo zaspokoją potrzeby mieszkańców.

Inwestycję Francuska Park wyróżnia nowoczesna architektura oraz wyjątkowa lokalizacja. Kompleks zaprojektowano tak, aby wpisywał się formą i funkcjonalnością w otaczający krajobraz i charakter urbanistyczny okolicy. O wyjątkowym obliczu osiedla decydują ciekawa kompozycja kolorystyczna oraz naturalne materiały użyte do wykończeń elewacji.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności i maksymalne doświetlenie pomieszczeń. Każdy lokal jest wyposażony w balkon, a te na parterze w przydomowe ogródki. Apartamenty na ostatnich kondygnacjach posiadają obszerne tarasy, z których roztacza się urokliwy widok na krajobraz Beskidów. Projekt łączy w sobie wygodę z funkcjonalnością, oferując w podziemiach budynku 836 miejsc postojowych ulokowanych w garażu podziemnym, uzupełnionych przez 62 miejsca naziemne na terenie posesji.

Niewątpliwym atutem Francuska Park jest lokalizacja. Mieszkańcy będą mieli dostęp do znajdujących się w niedalekim sąsiedztwie szkół, przedszkoli i uczelni wyższych, a także placówek służby zdrowia, aptek, urzędów pocztowych, banków itp. Do dyspozycji mieszkańców jest także usytuowana nieopodal kompleksu popularna galeria handlowa „Trzy Stawy”, a także liczne puby, kluby, teatry, muzea, znajdujące się w centrum miasta, oddalonych zaledwie o 1,5 km od osiedla. Kompleksowa infrastruktura miejska zapewnia szybki dostęp do pozostałych części Katowic, a także dużą mobilność i sprawny dojazd do innych miast aglomeracji śląskiej.

Inwestycja Francuska Park składa się z 9 budynków w których łącznie znajduje się 241 lokali mieszkalnych o powierzchni 110 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Francuska Park są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Francuska Park pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy. W odległości 200 metrów od inwestycji Francuska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Muchowiec Droga do Lotniska. W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 55 w odległości 1 100 m, Żłobek Miejski. Oddział w odległości 1 150 m, Miejskie Przedszkole nr 33 w Katowicach w odległości 1 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m Europejska. Apteka, w odległości 950 m Varia. Apteka, w odległości 1 200 m Mediq. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Odlot w odległości 350 m, Urząd Pocztowy Katowice 27 w odległości 750 m, Restauracja Hotel Campanile w odległości 800 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Katowicki Klub JEŹDZIECKI  w odległości 1 000 m, NHN Polska w odległości 1 250 m, Służewiec Sp. z o.o. Tory wyścigów konnych. Ekspozytura w odległości 1 350 m.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Francuska Park jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
3.8B 4 109,65 m2 1 zapytaj o cenę 15% Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • Katowice

+48 695...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Francuska 102,
  40-507 Katowice

+48 32 ...

Wiadomości o deweloperze