Stoisko dewelopera ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Apartamenty Słoneczne - 3 Etap - mieszkania na sprzedaż

Sosnowiec, ul. Klimontowska 47F

ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
  • liczba ofert 1

  • ceny za m2 5 190 

  • powierzchnie 45 m2

  • liczba pokoi 2

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 234 692 zł
Ceny za m2 5 190 zł
Powierzchnie mieszkań 45 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 265 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

1. Ściany konstrukcyjne i działowe - murowane z materiałów hipoalergicznych (naturalne bloczki wapienno–piaskowe) 2. Docieplenie budynku – styropian, grubość 15 cm 3. Wylewka samopoziomująca w całym lokalu, docieplenie podłoża oraz izolacja akustyczna (styropian) 4. Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki 5. Stolarka okienna – 5-cio komorowe profile PCV marki VEKA, białe, otwieralno–uchylne z mikrowentylacją, ciepłą ramką i pakietem 3 szybowym 6. Drzwi - wejściowe drewniane - wzmocnione, wyposażone w zamki patentowe, wizjer szerokokątny, ościeżnicę; bez stolarki drzwiowej wewnętrznej 7. Parapety wewnętrzne – aglomarmur (okna dwuskrzydłowe), parapety zewnętrzne z blachy powlekanej 8. Instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z piecem gazowym kondensacyjnym 9. Grzejniki płytowe płaskie wyposażone w zawory i głowicę termostatyczną, grzejnik łazienkowy drabinkowy 10. Dodatkowy pion wentylacyjny w kuchni do podłączenia okapu 11. Wentylacja hybrydowa oparta na wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej 12. Doprowadzenie instalacji gazu do pieca grzewczego oraz kuchenki gazowej 13. Doprowadzenie instalacji wody i kanalizacji do podłączeń urządzeń sanitarnych wg. projektu lokalu mieszkalnego; bez urządzeń sanitarnych i białego montażu 14. Instalacja elektryczna - miedziana, jednofazowa lub trójfazowa (po odbiorze za dopłatą), z białym osprzętem: - włączniki - gniazdka wtykowe 15. Instalacja domofonowa - lokalizacja słuchawki w przedpokoju w pobliżu drzwi wejściowych 16. Instalacja teletechniczna – okablowanie do gniazda abonenckiego z dostępem do telewizji, Internetu i telefonu (sygnał cyfrowy możliwy w ramach umowy z operatorem) 17. Indywidualny system opomiarowania mediów (woda, energia, gaz) umożliwiający rozdział kosztów dla każdego lokalu – odczyt na klatce schodowej 18. Tarasy i balkony - balustrady zewnętrzne stalowe (ażurowe) zabezpieczone antykorozyjnie; 19. Ogrody - wygrodzone siatką systemową oraz kostka tarasowa

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 14, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda park
Opis płatności rezerwacja 5.000 zł i łącznie 10% przy podpisaniu umowy deweloperskiej. pozostałe wpłaty zgodnie z postępami prac na budowie.
Warunki rezerwacji podpisanie i opłacenie umowy rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap

W niezwykle popularnej i prestiżowej dzielnicy znanej jako „dzielnica kukułek”, przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu, powstaje kolejny etap inwestycji „Apartamenty Słoneczne”. Miejsce to doceniane jest za bliskość centrum miasta i Parku Sieleckiego, dobry dojazd do miast ościennych tj. Katowic, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic i Jaworzna, dogodne połączenie z trasą S1 i autostradą A4 oraz portem lotniczym w Pyrzowicach. Natomiast ścieżką rowerową dojedziemy stąd wprost do pobliskiego Aquaparku „Nemo” lub dalej do ośrodka turystyczno-rekreacyjnego „Pogoria”. Nie ma tu ruchliwych skrzyżowań, zakładów przemysłowych, torów kolejowych ani wielkich hipermarketów. Ta stosunkowo młoda dzielnica, ma już własną infrastrukturę handlowo–usługową, a na większe zakupy można wybrać się do centrum handlowego „Plejada”, oddalonego zaledwie o 5 min jazdy samochodem.

Jednak „Apartamenty Słoneczne” to wyjątkowa inwestycja, nie tylko z uwagi na jej lokalizację. Zespół budynków wielorodzinnych posiada ciekawą architekturę, którą uzupełniają detale. Dachy mansardowe, lukarny z „francuskimi balkonami” czy ozdobne latarnie zewnętrze stanowią stonowaną i spójną kompozycję. Budynki doskonale wpisują się w krajobraz domów jednorodzinnych, nie przytłaczając sąsiednich terenów zielonych, które stanowią doskonałą przestrzeń do spacerów z pupilami.

Wysokie wnętrza, nowoczesne windy i garaż podziemny to wygoda, która znacznie poprawia komfort życia mieszkańców. Obszerne tarasy i balkony oraz duże, przydomowe ogródki dla mieszkań na parterze pozwolą mile spędzić czas wolny. W odpowiedzi na oczekiwania klientów, na kondygnacji podziemnej, przygotowano komórki lokatorskie o różnych wielkościach.
Przemyślany dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych (np. naturalne bloczki wapienno-piaskowe, drewniane pochwyty poręczy, schody w kamieniu naturalnym czy wysokogatunkowy gres) nadają indywidualny charakter inwestycji. Dobra izolacja budynku spełnia obecnie obowiązujące normy charakterystyki energetycznej, a okazały strych zabezpiecza mieszkania na najwyższym piętrze przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Razem z innymi udogodnieniami jak wentylacja hybrydowa, okna 3 szybowe czy drzwi dźwiękoszczelne są tu standardem, który wyznacza nowe kierunki w budownictwie wielorodzinnym.

Wybierając "Apartamenty Słoneczne" zyskujecie Państwo wymierne oszczędności w kosztach eksploatacji oraz spokój, z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta czy wielkich „blokowisk”. Bez wątpienia znajdziecie tutaj ciekawe mieszkania i apartamenty, konkurencyjne ceny i nową jakość życia. Natomiast bezpieczeństwo Państwa kapitału zapewnione jest na indywidualnych rachunkach powierniczych, prowadzonych dla każdego z mieszkań.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszego osiedla przy ul. Klimontowskiej.

Biuro sprzedaży mieszkań mieści się w Sosnowcu przy ul. Plonów 21, lok. 2. Polecamy kontakt telefoniczny celem umówienia się na spotkanie informacyjne.
Pełna oferta mieszkań jest dostępna na stronie internetowej: sloneczne.eu

Czy wiesz że... ponieważ budowa postępuje zgodnie z harmonogramem mieszkania będą gotowe już wktótce.

ZADZWOŃ… ZAPYTAJ… ZAREZERWUJ…

Inwestycja Apartamenty Słoneczne - 3 Etap składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych w cenie od 5 190 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Sosnowiec Kosów.

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Słoneczne - 3 Etap jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
I4.05 2 45,22 m2 1 234 692 zł
5 190 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne i działowe - murowane z materiałów hipoalergicznych (naturalne bloczki wapienno–piaskowe „silka”)

Dach

Konstrukcja oparta na drewnianej więźbie dachowej, przykryta dachówką BRASS

Elewacja

Docieplenie budynku – styropian, grubość 15 cm i wełna mineralna

Stolarka okienna

Oparta na niemieckich profilach VEKA z pakietem 3 szybowym (U=1,1 W/m2*K)PCV, biała, otwieralno–uchylna z mikrowentylacją, ciepłą ramką i zatrzaskami balkonowymi. Okna balkonowe - bezprogowe.

Drzwi zewnętrzne

Drewniane - wzmocnione, posiadające aprobatę klasy B na dymoszczelność, akustykę i antywłamaniowość, wyposażone w zamki patentowe, wizjer szerokokątny, ościeżnicę; bez stolarki drzwiowej wewnętrznej

Balkony

Balustrady zewnętrzne stalowe (ażurowe) zabezpieczone antykorozyjnie. Ogrody - wygrodzone siatką systemową (wyjście w kostce tarasowej)

Posadzka

Wylewka samopoziomująca w całym lokalu, docieplenie podłoża oraz izolacja akustyczna (styropian)

Ściany

Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki

Sufity

Tynk wewnętrzny - gipsowy, gładki

Parapety zewnętrzne

Blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

Aglomarmur typu greckiego

Instalacje

- elektryczna jedno lub trójfazowa - gazowa - wodno-kanalizacyjna - centralnego ogrzewania - teletechniczna

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z piecem gazowym kondensacyjnym. Grzejniki płytowe płaskie wyposażone w zawory i głowicę termostatyczną, grzejnik łazienkowy drabinkowy

Wentylacja

Hybrydowa w systemie Aereco, oparta na wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej

Wyposażenie łazienki

Podejścia pod wannę/prysznic, toaleta, umywalka, pralka, oświetlenie, kinkiet, grzejnik drabinkowy

Wyposażenie kuchni

Dodatkowe gniazdo pod zmywarkę, komin wentylacyjny do okapu kuchennego

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Plonów 21
    Sosnowiec

+48 793...

+48 664...