Nowe lokale użytkowe w Zespole Dzielnic Południowych

Hala targowa Śląskie - Zespół Dzielnic Południowych

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zespole Dzielnic Południowych. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zespole Dzielnic Południowych

W Zespole Dzielnic Południowych aktualnie jest na sprzedaż 653 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich, z których 44 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zespole Dzielnic Południowych mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 163,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 318 mieszkań 2-pokojowych,
  • 270 mieszkań 3-pokojowych,
  • 48 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zespole Dzielnic Południowych

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zespole Dzielnic Południowych wynoszą od 3 663 zł do 6 805 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zespole Dzielnic Południowych kosztuje 144 000 zł.

Ceny domów w Zespole Dzielnic Południowych

W Zespole Dzielnic Południowych mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 100,00 do 112,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Zespole Dzielnic Południowych wynoszą 3 790 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Zespole Dzielnic Południowych kosztuje 379 000 zł.

Aktualnie w w Zespole Dzielnic Południowych deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane lokale użytkowe w Zespole Dzielnic Południowych

Podobne lokalizacje