Nowe lokale użytkowe w Gliwicach

Hala targowa śląskie - Gliwice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gliwicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gliwicach

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

W Gliwicach aktualnie jest na sprzedaż 895 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 101 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gliwicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 146,00 m2, w tym:

  • 133 mieszkania 1-pokojowych,
  • 307 mieszkań 2-pokojowych,
  • 307 mieszkań 3-pokojowych,
  • 140 mieszkań 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gliwicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gliwicach wynoszą od 4 700 zł do 8 818 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gliwicach kosztuje 129 600 zł.

W Gliwicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Gliwicach deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne. W Gliwicach mamy także 1 ofertę last minute.

Podobne lokalizacje