Nowe lokale użytkowe w powiecie tarnogórskim

Hala targowa śląskie - tarnogórski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie tarnogórskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie tarnogórskim

Powiat tarnogórski powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Stanowi część województwa śląskiego, a siedzibą powiatu jest miasto Tarnowskie Góry. Na powiat składają się: miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, gminy miejskie: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry oraz gminy wiejskie: Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice. Teren ziemi tarnogórskiej jest bardzo silnie zaludniony i zurbanizowany - południowa część jest silnie rozwinięta przemysłowo i technologicznie, zaś północno-zachodnia i wschodnia to głównie tereny rolnicze i leśne. Warto nadmienić, że ponad 50 procent powierzchni powiatu stanowią Lasy Lublinieckie. Obecnie powiat tarnogórski pełni rolę sypialni aglomeracji górnośląskiej.

W powiecie tarnogórskim aktualnie jest na sprzedaż 55 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie tarnogórskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie tarnogórskim

W powiecie tarnogórskim mamy 55 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 86,00 do 126,00 m2.

Lokale użytkowe w powiecie tarnogórskim

Podobne lokalizacje