Nowe lokale użytkowe w powiecie Pszczyńskim

Hala targowa Śląskie - Pszczyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Pszczyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Pszczyńskim

Powiat Pszczyński powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa śląskiego, a jego siedzibą jest miasto Pszczyna. Tworzą go: gmina miejsko-wiejska Pszczyna, gminy wiejskie: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec oraz miasto Pszczyna. Pierwsza wzmianka o powiecie pszczyńskim pochodzi z 1742 roku. Na początki istnienia w regionie znajdował się znaczny kawałek Górnego Śląska. Przez lata powierzchni regionu zmieniała się kilka razy. Obecnie zajmuje przestrzeń około 471 kilometrów, którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób.

W powiecie Pszczyńskim aktualnie jest na sprzedaż 84 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Pszczyńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 92,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 29 mieszkań 2-pokojowych,
  • 43 mieszkania 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Pszczyńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Pszczyńskim wynoszą 4 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Pszczyńskim kosztuje 105 705 zł.

Ceny domów w powiecie Pszczyńskim

W powiecie Pszczyńskim mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 164,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Pszczyńskim wynoszą 2 682 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Pszczyńskim kosztuje 441 000 zł.

Lokale użytkowe w powiecie Pszczyńskim

Podobne lokalizacje