Nowe lokale użytkowe w powiecie Ceszyńskim

Hala targowa Śląskie - Cieszyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Ceszyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Cieszyńskim

Powiat cieszyński jest częścią województwa śląskiego, która powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest miasto Cieszyn. Na powiat składają się: gminy miejskie: Cieszyn, Ustroń oraz Wisła, gminy miejsko-wiejskie: Skoczów, Strumień, gminy wiejskie: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice oraz pięć miast: Cieszyn, Skoczów, Strumień, Ustroń i Wisła. Ziemie cieszyńską odwiedza każdego roku około 2 miliony turystów, dlatego też turystyka jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki regionu, który jest jednym z głównych źródeł dochodów mieszkańców. Do bliższego poznania regionu zachęcają nie tylko malownicze krajobrazy, ale i bogata historia oraz wyjątkowa kultura.

W powiecie Ceszyńskim aktualnie jest na sprzedaż 67 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Ceszyńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 83,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 44 mieszkania 2-pokojowych,
  • 17 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Ceszyńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Ceszyńskim wynoszą od 7 398 zł do 8 262 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Ceszyńskim kosztuje 177 921 zł.

W powiecie Ceszyńskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie Ceszyńskim

Podobne lokalizacje