Nowe lokale użytkowe w powiecie cieszyńskim

Hala targowa śląskie - cieszyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie cieszyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie cieszyńskim

Powiat cieszyński jest częścią województwa śląskiego, która powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest miasto Cieszyn. Na powiat składają się: gminy miejskie: Cieszyn, Ustroń oraz Wisła, gminy miejsko-wiejskie: Skoczów, Strumień, gminy wiejskie: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice oraz pięć miast: Cieszyn, Skoczów, Strumień, Ustroń i Wisła. Ziemie cieszyńską odwiedza każdego roku około 2 miliony turystów, dlatego też turystyka jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki regionu, który jest jednym z głównych źródeł dochodów mieszkańców. Do bliższego poznania regionu zachęcają nie tylko malownicze krajobrazy, ale i bogata historia oraz wyjątkowa kultura.

W powiecie cieszyńskim aktualnie jest na sprzedaż 30 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 13 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie cieszyńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 39,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 19 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie cieszyńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie cieszyńskim wynoszą od 8 390 zł do 8 890 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie cieszyńskim kosztuje 365 379 zł.

Ceny domów w powiecie cieszyńskim

W powiecie cieszyńskim mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 133,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie cieszyńskim kosztuje 450 000 zł.

Lokale użytkowe w powiecie cieszyńskim

Podobne lokalizacje