Nowe lokale użytkowe w Dąbrowie Górniczej

Hala targowa śląskie - Dąbrowa Górnicza

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Dąbrowie Górniczej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

W Dąbrowie Górniczej aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Dąbrowie Górniczej nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 162,00 do 168,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Dąbrowie Górniczej wynoszą 3 850 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Dąbrowie Górniczej kosztuje 623 431 zł.

Aktualnie w w Dąbrowie Górniczej deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną. W Dąbrowie Górniczej mamy także 1 ofertę last minute.

Podobne lokalizacje