Nowe lokale użytkowe w Bielsku-Białej

Hala targowa śląskie - Bielsko-Biała

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bielsku-Białej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

W Bielsku-Białej aktualnie jest na sprzedaż 192 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 158 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bielsku-Białej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 146,00 m2, w tym:

  • 17 mieszkań 1-pokojowych,
  • 103 mieszkania 2-pokojowych,
  • 46 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bielsku-Białej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bielsku-Białej wynoszą od 4 700 zł do 6 780 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bielsku-Białej kosztuje 399 000 zł.

Ceny domów w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 127,00 m2.

Polecane lokale użytkowe w Bielsku-Białej

Podobne lokalizacje