Nowe domy w Rudzie Śląskiej

Hala targowa śląskie - Ruda Śląska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Rudzie Śląskiej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miasto powiatowe zlokalizowane w centrum woj. śląskiego i należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To jeden z większych ośrodków przemysłowych regionu. Zajmuje obszar 78 km2 i liczy sobie ok. 141 500 mieszkańców. Miasto dzieli się na 11 dzielnic, a na jego krajobraz, obok zakładów, kopalń i hut, składają się głównie typowe familoki oraz nowe osiedla mieszkaniowe. W mieście wiele jest też zabytków, głównie tych neoromańskich. Mimo typowo przemysłowego charakteru, ok. 20% obszaru miasta zajmują lasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze oświatowe i medyczne. Jest tu szpital i działa ponad 60 przychodni lekarskich. W Rudzie Śląskiej znajduje się niemal 30 szkół i 16 zespołów szkół. Kulturę i rozrywkę zapewnia m.in. kino, dwa muzea oraz centrum kultury. W mieście są też trzy hale sportowe, lodowisko, 5 pływalni. Świetna lokalizacja Rudy Śląskiej gwarantuje bezproblemowe połączenia z innymi miastami regionu oraz reszty kraju.

W Rudzie Śląskiej aktualnie jest na sprzedaż 108 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Rudzie Śląskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 46,00 do 60,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Rudzie Śląskiej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Rudzie Śląskiej wynoszą od 4 889 zł do 5 417 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Rudzie Śląskiej kosztuje 224 886 zł.

Ceny domów w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej mamy 104 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 84,00 do 141,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Rudzie Śląskiej wynoszą od 2 750 zł do 3 402 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Rudzie Śląskiej kosztuje 339 000 zł.

Polecane domy w Rudzie Śląskiej

Podobne lokalizacje