Nowe domy w Tarnowskich Górach

Hala targowa Śląskie - Tarnowskie Góry

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Tarnowskich Górach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry to miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.
Według danych z 31 grudnia 2011 miasto liczyło 60 889 mieszkańców.

W Tarnowskich Górach aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Tarnowskich Górach nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Tarnowskich Górach

W Tarnowskich Górach mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 103,00 do 153,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Tarnowskich Górach wynoszą od 2 949 zł do 3 747 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Tarnowskich Górach kosztuje 380 000 zł.

Aktualnie w w Tarnowskich Górach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Tarnowskich Górach

Wybrane promocje w Tarnowskich Górach

Podobne lokalizacje